Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem hagy békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem hagy békén az volt barátom!

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja szakítottunk.1 hónapja ismét keres,és nem tudom vele megértetni,hogy én nem akarom őt.Folyton a barátnőimet nyüstöli és arról faggatja őket,hogy mi van velem,mikor végzek a suliban és azt meséli nekik,hogy mennyire szeretet engem és hiányzok neki,számára én vagyok a tökéletes nő.Már telefonon is kereste az egyik barátnőmet, a másiknak iwiw-en írt,a harmadikkal személyesen beszélt( azt mondta neki,hogy még a képeimet is lementette a myvip-ről).Nekem myvipen írogatott,de megmondtam neki,hogy nem akarok vele találkozni,se beszélni,sőt erről még a barátnőm is megerősítette.De úgy látszik nem adta fel,most a képem alá írt.Már kezdek félni tőle.Mikor utoljára találkoztunk,kiborult és kiabált velem,hogy mért szakítottam vele.Ebből már nagyon elegem van,és a barátnőim se veszik jó néven,hogy a volt barátom őket faggatja folyton.Mit csináljak?Hogyan értessem meg vele,hogy nem akarok tőle többet semmit(barátnőmnek azt mondta akár éveket is hajlandó rám várni).
2009. okt. 11. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért.
2009. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először szóljál apukádnak vagy ha van báttyád akkor elintézzik..:DD ha nem ért a szép szóból írány a rendőrség!
2009. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Drágám, ez már egy komoly zaklatás. Ha jóba vagy a szüleiddel, azonnal szólj nekik, mert ez nem játék. Ha beszéltél velük, akkor gondolom, hogy ők sem lacafacáznak majd. Én azonnal feljelenteném a te helyedben, mert ez csak romlani fog. Elöbb-utóbb majd a barátaidnak is elege lesz belőle és belőled. Én nagyon sok sikert kívánok neked.

Egy anyuka.

2009. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!