Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex baratom folyton erolteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex baratom folyton erolteti a baratsagot, mar annyiszor elmondtam neki, hogy hagyjon beken, megsem teszi? !

Figyelt kérdés
az utobbi idoben nem is valaszolok az smsekre se ,megis ir ...megmondtam neki hogy szexualis kapcsolatot nem akarok ,azt tudja...viszont az is biztos ,hogy vissza se akar kapni ...miert teszi ezt?annyira faj nekem...tiszteletben kellene tartsa a keresem
2009. márc. 16. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Erőszakosabb módszert kell alkalmazni..szólj a Báttyónak, apukának...családban marad...
2009. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után meg fogja unni az írkálást- persze csak akkor, ha tényleg soha(!) nem írsz neki vissza.

Ha netán erőszakossá kezd válni, akkor tényleg hívj apai segítséget :)

2009. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

talán nagyon sokáig jártatok és a srác nem tud egyik napról a másikra elengedni... ami érthető is. ha szakítanánk a barátommal én biztosan szeretnék vele jó viszonyban maradni, mert ő nem csak szerelem, hanem a legjobb barátom is. persze csak akkor ha tudom h ez neki nem kellemetlen.

hagyj a srácnak egy kis időt, előbb utóbb letesz a keresésedről ha nem válaszolsz neki egyáltalán. de megjegyzem lehet könnyebben túltenné magát a szakításon ha mint jó barátja melléállnál.

2009. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen...csak az a helyzet ,hogy o szakitott velem

nem en vele...

2009. márc. 16. 12:34
 5/7 A kérdező kommentje:
tehat o nincs amin tultegye magat ,elvegre nem akart engem...
2009. márc. 16. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért némely férfiak (fiúk) szeretik ellenőrzés alatt tartani a volt barátnőjüket. Talán így akarja a lelkiismeretét megnyugtatni, talán szeretik tudni, hogy a másik nem tudta őket pótolni.Kérdés, neked mi a célod?

100%-ig elszakadni tőle - ebben az esetben soha ne reagálj semmilyen közeledésére , mintha nem is létezne, vagy ha meg akarod kicsit leckéztetni, néha válaszolj neki, úgy , mintha valóban csak egy haver lenne.

Nagyon bosszantó tud lenni ha azt látja, hogy nem sírod tele a párnádat miatta, henm tulajdonképpen tök közömbös számodra.

2009. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam pl. volt egy olyan helyzet, hogy jártam egy sráccal. Kár volt, mert igazából nem voltam szerelmes, csak kedveltem. Eleinte. (Ő volt az első barátom.) Mikor rájöttem, hogy ez így nem oké, s hogy ő szinte csak meg akart dugni, ami megjegyzem, nem jött össze neki, szakítani akartam vele. Szóban nem ment. Szemét módon váltam meg tőle. Ő is folyton telefonálgatott, nem hagyott békén. És egyszer csak nem reagáltam neki, nem vettem fel a telefont sem. És lekopott.

Ha másképp nem megy, légy bunkó, bár ez nagy áldozat. Utána "megbélyegeznek". Ez legyen az utolsó a listán.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, spontán ne foglalkozz vele. Majd megunja.

2009. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!