Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túl vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl vékony vagyok, és túl picik a melleim?

Figyelt kérdés

Nemtudom mit tehetnék még az ügy érdekében, mert rendesen eszem, ezt tudja is rólam mindenki, és versenyszerűen sportolok is, mégsem hízom... :(

[link]


2011. jan. 27. 19:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Van valami furcsa ezzel a képpel... elölről kapod a fényt, de nincs a falon az árnyékod, meg furcsa körvonala van a testednek, mintha odamontíroztad volna, miután kivágtad (a jobb lábadnál markánsabban látszik egy vékony fehér kontúrvonal). Nekem így tűnik, nyugodtan cáfolj, ha nem igaz.:)

Én a versenyszerű sportolás jeleit legfeljebb csak a vállaid méretében venném észre őszintén szólva. A melleid tényleg nem valami nagyok és szerintem eléggé fiús az alkatod, a magassarkú piros cipellő javít ezen valamennyit.

2011. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
hát sztem a melleid azok picik de egalább az alakod és tested nagyon jool nézki :)
2011. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
uhhh hát kaptam hideget-meleget... a képen sajnos vagy nem tényleg én vagyok csak lámpafénynél készült, szégyenlős pedig már csak a méreteimből adódóan sem vagyok, nem sok látni való van ezért nem is takargatom, de köszönöm a válaszokat, így vagy úgy mindegyik hasznos;)
2011. jan. 27. 20:20
 24/31 anonim ***** válasza:
Tipikus modellalkatod van. Mi bajod vele?..
2011. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
jah meg jól tudod használni a photo shopot ;)
2011. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem bejövős. 19 F


Hátulról nincs kép?:D

2011. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
57%
Bakker, a Biblia azért befigyel a polcon XD
2011. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
57%
És tényleg ott van. Neee:DD
2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem rossz
2011. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 kovpet ***** válasza:
Nem dobnálak ki az ágyamból :)
2011. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!