Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túl vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl vékony vagyok, és túl picik a melleim?

Figyelt kérdés

Nemtudom mit tehetnék még az ügy érdekében, mert rendesen eszem, ezt tudja is rólam mindenki, és versenyszerűen sportolok is, mégsem hízom... :(

[link]


2011. jan. 27. 19:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
a sport miatt nem hízol(ami nem is baj) de a melleid is a sok mozgás miatt mennek össze
2011. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Kicsit csontos a mellkasod, de amúgy szerintem szép alakod van. A testedhez pedig pont arányos méretű a cicid, ami formás.
2011. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha versenyszerűen sportolsz, ennél jobb alakod már nem lesz. Hízni biztos nem fogsz. A mellek mérete meg esetleg figyelemfelhívó tényező, de nem hiszem hogy egy komoly kapcsolatban számítana. Egyébiránt nagyon szép alakod van.

Szerintem nem vagy túl vékony. De nem vagy elhízva sem.


18F

2011. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
BOOMBA NŐ VAGY!!
2011. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Egyrészt: nem tudsz rajta változtatni, fogadd el és élj vele. Másrészt: szerintem teljesen rendben, mi több. Alkatilag vagy vékony, nem pedig alultápláltság miatt. Sok lány gondolom a kezét törné ilyen alkatért.

Szerintem szexy vagy és ez a lényeg.

2011. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? Hány kg?


Szerintem nem vagy túl sovány. Én 46 kg és 160 cm vagyok és a végtagjaim sokkal soványabbak sajnos.

2011. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok (kicsit fura h felraksz magadról egy ilyen képet ) de ha már bevállaltad akkor tudd h sok lány szeretne ilyen alakot örülj neki!:)
2011. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
Te most komolyan felraktad ide meztelenül magadat? Mindenki rád veri ki ma este, ugye tudod?
2011. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézöl ki. Ne is foglalkozz azzal, aki lesoványoz. Így vagy jó, nem kéne rád több szalonna. A mejjeid is pont kívánatosak.
2011. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
túl girhes vagy
2011. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!