Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túl vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl vékony vagyok, és túl picik a melleim?

Figyelt kérdés

Nemtudom mit tehetnék még az ügy érdekében, mert rendesen eszem, ezt tudja is rólam mindenki, és versenyszerűen sportolok is, mégsem hízom... :(

[link]


2011. jan. 27. 19:26
1 2 3 4
 11/31 blex ***** válasza:
100%

[ ha fölrakja, fölrakja - ez van. én például nem fogom rá verni :) ]


egyébként teljesen jó alakod van, ez pedig bőven ellensúlyozza a mellméretet ;)

2011. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó alakod van, bár felül tényleg egy picit 'szálkás' vagy. a melleiddel sincs semmi probléma. :)
2011. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
7%
hát szerintem nincs olyan jó tested ...:S izmosnak se vagy izmos ink magas vagy és azért tűnsz ilyen vékonynak de szerintem nem szexi az alakod ...én ducibb vok és sok ember tart szexinek ... és sokan bókolnak és a hasam is szebb :S ... én is kivágnék simán ilyen képet de nem éri meg ,,jah pluszba sztem nem is ő van a képen vmi fake kép ;)
2011. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak jó nagy pofája van :D senki nem kérdezte h mennyivel vagy dagadtabb
2011. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nagyon jó alakod van! Mit meg nem adnék egy ilyen testért. :))
2011. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy a pofám, csak meg mondtam őszintén mert ti láttok melleket meg ilyeneket és nem akartok bunkózni de én a tényeket közöltem és nemvok dagatt csak olyan vagyok akin van több fogni valo és ezt általába szexinekláttják nem ugy mint ezt a csajt akibe van vagy 40 kilo ... és hát rengeteg pasi odzkodik tőle mert ez már nem szép .. akárh nézem
2011. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

lehet h ladyboy:D

mert melle az nincs az fix

2011. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsik a melleid és nem vagy vékony...sportos alkatod van és szép tenyérbeillő formás melleid...én simán el tudnék képzelni magam mellé egy ilyen jó nőt.:P:)
2011. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18f
2011. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
na. hány centi vagy? mert ha vagy 175 akkor irány modellkedni husom. okés? ^^ 18/L
2011. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!