Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérthető a reakciója?

Figyelt kérdés

Ma délután a párommal beszélgettünk.

Én odabújtam hozzá,és a fülébe súgtam,hogy "Imádlak Kicsim"

erre finoman rácsapott a lábamra,és azt mondta,hogy ilyet nem mondunk,csak isten imádjuk.


Lányok,Ti megsértődnétek?

Nem vallásos ember.van pár dolog,amiben ilyen szemellenzősen gondolkozik.


A mai nap után elkezdtem gondolkozni a szakításon..


2011. jan. 27. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

A zsák meg a foltja..

Az egyik hüleségeket beszél, a másik rögtön felkapja rá a vizet.

Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz amit akarsz.

De majd holnapra megnyugszol.

2011. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyent sem hallottam még :O:O De minden esetre szerintem még nem szakíts! Beszélgessetek el erröl a dologról hátha segít :) De szerintem ez még nem a világ vége!
2011. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmitmondó válaszod!
2011. jan. 27. 18:27
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm második válaszoló!


Nos,Ő az elméletén nem fog változtatni,én meg nem fogok egy ilyen emberrel együtt lenni :)

2011. jan. 27. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon sajnálom de akkor inkább szakíts:(:( És ha a reakciója olyan 'flegma' akkor legalább tudod hogy jól tetted:):) (2.válaszoló)
2011. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én visszakérdeztem volna, hogy miért mondta?

Szerintem biztos nem nagy ügy. Lehet, hogy az ő köreiben tényleg csak Istenre használják ezt a kifejezést. Attól, hogy ő nem vallásos, lehetnek vallásos ismerősei.

Ezért szakítani nagyon furcsa lenne. Nálam a válóok olyasmi, ha megcsal, ha már nem szeret, ha nem értjük meg egymást, nem az, ha valamiért nem tetszik neki egy szó, amit használok.

2011. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Újabb felesleges kérdéssel traktálták az oldalt. Gratulálok!

Pár év múlva csak benő a fejed lágya.

2011. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te komolyan ezért fogsz szakítani?

Ne nősülj meg, mert az első veszekedésnél te beadod a válópert XD


Komolyabban:D Ha csak ennyi a gond, ne légy már olyan hülye, hogy szakítasz vele. Ha meg vannak még olyan tulajdonságai, amik téged nagyon frusztrálnak és úgy érzed nem bírod elviselni akkor tényleg jobb ha szakítasz, de csak emiatt neeeee.

:)

2011. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Belém is sulykolták már kiskoromban, hogy "Imádni csak az Istent lehet". Jó hosszú évekig bennem is maradt, és ha valamelyik ismerősöm mondjuk azt mondta, hogy "Juj, imádom a rántott húst", kioktattam, hogy imádni csak Istent lehet... :P

De így felnőtt fejjel már nem veszem ezt ilyen komolyan, és minden további nélkül mondom a páromnak is, hogy imádom őt.


Ti még gyerekek vagytok, gondolom, már csak abból is, hogy ilyen hülyeségért már szakítanál... Az tuti, hogy ha az én párom nekem ilyet mondana, akkor nem a szakításon gondolkodnék, hanem - mivel SZERETEM - tiszteletben tartanám az ő hozzáállását, és ezentúl nem mondanám neki, hogy imádlak.


22/l

2011. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!