Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor elősször azt mondtad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elősször azt mondtad a kedvesednek hogy "szeretlek", mi volt a reakciója?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

valójában én elég zárkózott személyiség vagyok, ezért nagyon nehezen mutatom ki az érzéseimet. A barátom jóval előttem mondta ki, és jó párszor randiztunk, mire tisztázódtak bennem az érzéseim, és elég erőt vettem arra, hogy kimondjam:) és mikor megtettem, a barátom nagyon elérzékenyült, és azt mondta, hogy még soha nem érezte magát ilyen boldognak:) annyira jó volt, nagyon izgultam, pedig nem lett volna okom, mivel a barátom már kitálalta az érzéseit.. de mindkettőnknek ez volt élete első szerelmi vallomása:)

azt mondta, leírhatatlan érzés volt számára, hogy el tudta nyerni a bizalmam:)

2009. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Agyrázkódása lett. :)))

Csóri fektéből hirtelen felült a galérián mert elfelejtette hogy majd 2 méteres. Ugyhogy a romantikus este további részét az ügyeleten töltöttük. :)

2009. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát, nálunk még így nem történt meg, hogy "szeretlek".

Olyan már volt, hogy "de hát tudod, hogy szeretlek" vagy "nem baj, én így is szeretlek" vagy "de azért szeretsz még?" meg "és nagyon megszerettelek"... Ezekre persze válaszoltam, volt, hogy én mondtam, volt, hogy ő...

Legutóbb pl így mondtam "ma valahogy sokkal jobban szeretlek"

De azért érzitek, hogy ez még nem AZ a szó.

Én meg régivágású vagyok, és amíg ő nem mondja ki tisztán, magában, mint "bűvös szót", addig én sem szeretném... Pedig már sokszor a nyelvemen van...

És oké, mondhatnátok, hogy az a világ elmúlt...

Viszont múltkor poénból megjegyeztem neki, hogy addig úgyse mondom, míg ő nem mondja, és erre ilyet szólt:

"majd meglátjuk :P"

Szóval most ez van... :)


De mikor először valamilyen módon tudtára hoztam, hogy mit érzek, belepirult, és hát majdnem sírt... :) Pedig pasi... :)

23/L

2009. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem úgy történt a dolog, hogy ittam egy kis sört, aminek köszönhetően becsiccsentettem kicsit és ilyenkor könnyebben beszélek. Ő megkérdezte, hogy szerelmes vagyok-e belé, én meg mondtam hogy aha. Az ő válasza pedig az volt, hogy ő még nem érez így :S Na az elég szar volt, és akkor eldöntöttem, hogy kiszeretek belőle vhogy és nem leszek belé szerelmes. Aztán telt-múlt az idő és még mindig együtt voltunk és vmikor azt mondta, hogy úgy érzi kezd belém szeretni. És megkérdezte, hogy én hogy állok ezzel. És mikor nem mondtam neki, hogy persze igen szeretlek úgy letört. Eszébe se jutott, hogy én mit érezhettem... Aztán valahogy mégis kialakult köztünk a szerelem :) 20L
2009. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk úgy volt h ő írta msnen h szeret..:) másnap bucsúzáskor én csókoltam meg:)
2009. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam neki, hanem leírtam egy papírra, erre megkérdezte, hogy ő is leírja-e vagy mondja. Nem válaszoltam, kimondta, és megcsókolt. Csodálatos volt.
2009. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hamarabb mondtam neki, mint ő nekem. Amikor először kimondtam, boldog mosoly terült szét az arcán, és szorosan magához ölelt. Ami őt illeti, 1-2 hónappal rá, egy veszekedés után mondta ki, konkrétan úgy, hogy egymásnak háttal aludtunk el, és valamikor hajnalban megkérdezte: "Fent vagy?" nem reagáltam semmit.Erre azt mondta: "szeretlek. csak ennyi." aztán visszafordult. Magamban mosolyogtam, de nem árultam el magam :P Reggel viszont első dolgom volt, hogy megölelgettem :)
2009. jún. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
romi történetek:)
2009. jún. 15. 04:08
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen váratlan pillanatban mondtam neki.. :) és teljesen lemerevedet... aztán 5 perc múlva megkérdezte hogy tényleg mondtam e azt amit halllot + átölelt és megszorogatott. :)
2009. jún. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!