Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utal ez a reakciója? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a reakciója? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom 29, én 24. Messze kerültem a lakóhelyemtől, egyetemre jöttem, kéthetente megyek haza 1 napra. A buszút 6 órás, átszállás nélkül, átszállással együtt még plussz 1 óra. Ezért megkértem a páromat, hogy mire az átszállásra beér a busz este nyolcra, jöjjön elém kocsival, mert hulla fáradt vagyok akkorra, ki vagyok csavarva, és nagy táskákkal nekem iszonyat nehéz még rohanni a csatlakozáshoz, mert ha lekésem nincs másik. Hozzáteszem, hogy egész héten 3 karra járok, plussz a buszozás estig, innen a fáradtság.

Erre azt mondta, hogy van csatlakozás, buszozzak nyugodtan, vagy menjen ki elém anyám, mert ő nem fog. Azzal indokolta, hogy potyaleső vagyok szerinte, egy gyerekes húzás tőlem, hogy vitetem a s.ggem, vagy fizessem ki a benzint.

Ez minden 2 hétre vonatkozik szerinte, de a következő hazamenetelemkor pedig befizetett egy bálba, amiről nem tudtam. Hat órakor kezdődött volna, mondta, hogy igyekezzek haza addigra, de úgy, hogy ő nem jön ki elém, ne is számítsak rá. Mondtam, hogy csak a csatlakozásra ér este nyolcra a busz, és akkor még a csatlakozás. Na erre is kiakadt, hogy feleslegesen fizetett be miattam, miattam bukta a pénzét, és örüljek, hogy befizetett és köszönjem meg. Mindezeket smsben írta, én erre nem válaszoltam, erre jött a következő sms, hogy döntsem el, hogy megyek-e vagy sem a bálra, mert az utolsó esélyem. De basszus, mintha nem értette volna meg, hogy a busz nyolcra ér a csatlakozásra, onnan fél 10, míg hazajutok (mert gyalogolnom is kell), és akkor még csak a kapun estem be. Nem tehetek róla! Nincs több busz aznap az ország másik felébe! Persze, azóta nem szól hozzám, nem írt semmit.

Ti ezt hogy látjátok? Rendesen gyereknek érzem magam, aki büntetésben van, mert rosszat tett.


2009. szept. 20. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzel bűntudatot??ne haragudj,hogy ezt mondom,de én ezt a pasas már rég ejteném! Ennél tuti találsz jobbat,olyat aki egy szóra ugrik,csak azért,hogy végre együtt lehessetek,és minden percnek örül amit veled tölthet..Én a pasasodnak megmondanám,hogy "bocsi,de én és a seggem nem tart igényt a továbbiakban rád,és keress magadnak olyat akit meg tudsz alázni,de rám ne számíts"

Az ilyen alak nem érdemli meg,hogy egy normális,értelmes barátnője legyen...

2009. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú de felhúztam magam ezen. Komolyan kérdezem miért hagyod,hogy így beszéljen és bánjon veled bárki is? Te értelmesnek tűnsz,biztos,hogy okos is vagy és szorgalmas,ha három sulit is bevállaltál egyszerre.Ennél így láttatlanban is azt mondom ezerszer jobb pasikat kaphatsz.Igenis követeld meg,hogy teperjenek érted!!!Ez nem udvarlás,amit a pasid csinál,ezt nem is tudom minek minősítsem.Te menj és legyél ugrásra kész,ha ő azt kigondolja,az lényegtleen,hogy oldod meg,ha orra is buksz,de tedd,amit ő kigondol és semmi segítség,de még egy jó szó sem. Az mindennek a teteje,hogy ezért még neked kéne köszönetet mondani és ő van besértődve.Olyan jelzőket tudnék csak rá írni,ami miatt kitiltanának innen,úgyhogy befejezem és azt tanácsolom sürgősen rúgd ki!!!
2009. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!!! És te még szóba állsz ezzel az emberrel? Minek vagytok ti egyáltalán együtt? Mert egy kapcsolatban sztem alap hogy segítsük egymást ahogy tudjuk, nem még az h felháborodik azon h szeretnéd ha eléd menne!!! Ez egy nagyon önző ember lehet! Sztem keress olyat aki bármit megtenne érted!!!Mert egy ilyen emberrel csak az idődet fecséreled!
2009. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, nagyon kutyául éreztem magam az smsezés óta, de szerintem se lehet ez normális. Bár szeretem, de annyira nem áll mellém soha, a leköltözésnél sem segített, egyedül cipekedtem le mindent, pedig kifizettem volna az útját is, hogy azt mondom lassan, hogy elég. Ha most nem segít, akkor mi lesz később. Nem bírok mindent egyedül. Ennyi erővel akár egyedül is lehetnék. Amúgy azért nem jött leköltözéshez sem, hiába fizettem volna ki az utat, mert ő "nincs szokva a buszozáshoz" (kocsija van). Nyáron a kertben a fűnyírózást is velem akarta csináltatni, de nem bírtam még megtolni sem a fűnyírót, még üzemen kívül sem, nem vagyok egy nagy darab lány, a fűnyíró meg elég komoly gép. Persze azért is haragudott. Szóval eddig is én voltam a házicseléd, csak mostmár nagyon-nagyon elég.
2009. szept. 20. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a p...ba, ez egy nyomi!!!
2009. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18:03-as vagyok. Szerintem ne is mesélj tovább,mert ez már agyvérzés tényleg. Nem tudom hol sikerült rábukkannod erre a "kincsre",de minél hamarabb szabadulj meg tőle!!!
2009. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ááá tényleg ne is írd tovább!!! De leírtad azt h mije is vagy te lényegében: a cselédje!!!!HAGYD OTT!Keressen magának egy cselédet! Te meg keress egy rendes segítőkész srácot ne egy ilyen senkit!!Hidd el neked is sokkal jobb lesz így. Bár azt sem értem hogy egyáltalán mit szeretsz benne????????
2009. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagydd ott, ne legyél ilyen naív!!!!!!!!

Nagyon szerethet, ha, ezt mondta........

2009. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nyáron a kertben a fűnyírózást is velem akarta csináltatni, de nem bírtam még megtolni sem a fűnyírót...."


irgalmazó Isten -.- térj már észhez szerintem "cseppet" kihasznál :S Hagyd ott a picsba biztos valami újgazdag gyerek aki egy villanykörtét sem tud kicserélni..

Nem ér ez ennyit..

2009. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!