Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gyerekes lenne?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, aki egy boltban dolgozik a pénztárnál, a pénztárnál mindig rengetegen vannak, szinte esélyem sincs arra, hogy ott megkérdezzem tőle, hogy mit szólna egy kávéhoz a munkaideje végén.....folyamatosan pörgés van mert sokan vannak, ezért nincs alkalom kommunikációra.


Szóval mennyire lenne gyerekes ha írnék neki egy e-mailt , és abban kérdezném meg?


Őszinte válaszokat kérek! 23 a lány, én 25.


2011. jan. 27. 11:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kicsit rosszul értelmeztem ezek szerint a jeleket..:)


Azt tudom, hogy szinte minden este net előtt ül..


Nem baj majd nyitok egy új fejezetet, de egy darabig tuti kerülöm a boltot....

2011. jan. 28. 21:36
 12/14 A kérdező kommentje:

Még 1 kérdésem lenne a nagy közönséghez!


Annyit írjak neki, hogy egy válasznak egy "nemnek, vagy egy igennek" örültem volna?

2011. jan. 29. 15:42
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát... ha van otthon net, és nézi is a leveleit minden nap, akkor egy 23 éves, felnőtt embertől szerintem is elvárható lenne egy rövid válasz, írom ezt nőként.

Ha tagadó válasz, akkor is.


...de ezt nem tudom... jogos, hogy vártál volna választ. Ha ezt megírod neki, nem tudom, hogy fogja kivenni magát (vannak emberek, akik szeretik felkapni a semmin is a vizet.)


Ha úgy érzed, jólesne ezt megírnod neki, akkor tedd meg.

23 L

2011. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm megtettem :)


Igen szerintem , nem várok sokat azzal, egy 23 éves lánytól, hogy legalább annyit válaszoljon, még ha kamu is, hogy bocs de foglalt vagyok, vagy bocs de nem vagy az esetem, vagy bocs de kihagynám....de egy sima "NEM" is elég lett volna. Persze azt h nem ír azt nemnek veszem....


Na mindegy, nem vesztettem semmit, megpróbáltam.


Köszönöm még1x a válaszaitokat.

2011. jan. 30. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!