Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy engem választ? (házas, két gyerekes)

Figyelt kérdés

Sziasztok!...


Sajnálatunkra vagy örömünkre sikerült az egyik férfi társammal egymásba habarodnunk...teljesen...


A gond ott van,hogy ő házas,van két gyermekük...


A helyzet az,hogy nem szereti a feleségét...de fél meglépni azt,hogy elmondja beleszeretett egy másik nőbe...

Nagyon szeret,és akar engem...nagyon fontos vagyok neki...

A szíve és az esze harcban állnak egymással elég keményen...

Szerintetek ilyenkor mi a helyes döntés?

Egy olyan kapcsolatban maradni,ahol a két fél nem biztos,hogy eléggé szereti egymást és csak a biztos és a gyerekek miatt vagy ha az útjába sepert egy szerelmet az élet,vállalja...???

A gyerekek lehet jobban sérülnének,úgy ha együtt maradna a feleségével... függetlenül attól,hogy én most vagyok neki vagy sem!

Nagyon erősek az érzések...de ő nagyon-nagyon fél...

Nagyon szépen kérek minden kedves válaszolót,hogy nem kérek kioktató,kiosztó válaszokat...csak véleményeket és tapasztalatokat!Köszönöm


2011. szept. 21. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

De szépen benyaltad a 200 éves mesét...

a feleségem nem ért meg

nem szeretkezek az asszonnyal

már csak a gyerekek miatt vagyok vele

te nem csak szexre kellesz


...pancser.

2011. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Normális választ kértem,nem pedig bunkózást...miért nem lehet ezt megérteni?

Ha nem tudsz normálisan-intelligensen hozzá szólni dolgokhoz,akkor ne tedd... :)

2011. szept. 21. 18:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereknek soha nem fogod megmagyarázni, hogy "jobban jártok ha apu elmegy, mert lehet, hogy idővel csúnyán bánna veletek ha nem". Ezzel igazából magadat nyugtatod.


A helyes döntés, ha a férfi a családjával marad, az ilyen fellángolós szerelem elmúlik egy idő után. Az viszont nem, ha elb*szarintja 2 gyerek életét.


26F

2011. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Hol itt a bunkózás?
2011. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ez nem fellángolás....:(
2011. szept. 21. 18:21
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
A nős férfi sötét szeretője fog kioktatni intelligenciáról és illemről... hát ez vicces... :D
2011. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom nincs, de van egy ismerősöm, aki hasonló cipőben járt régebben, mintha az ő szavait olvasnám.

A történet vége az lett, hogy a lány már nem bírta tovább, megmondta a pasinak, hogy válasszon. A pasi látszólag őt választotta. De aztán mégis a feleségével maradt. Azóta megszakadta lánnyal a kapcsolatunk, állítólag most másik szeretőt tart.

2011. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy egymásba szerettetek egy férfi társaddal? Melegek vagytok?
2011. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Persze,majd úgyis kiderül....


Bárki kerülhet ilyen helyzetbe....de akkor gondolkozz tiszta fejjel...komolyan,hogy mindenkinek jó legyen...és persze úgy,hogy ne bántsál meg senkit..az intelligenciának ehhez semmi köze...

Olyan könnyen beszélnek egyesek...kérdés volt már veled ilyen vagy sem?!Ha nem akkor ne oszd az észt kérlek.

2011. szept. 21. 18:26
 10/17 A kérdező kommentje:

(kimaradt: munkatárs...)

Nő vagyok.

2011. szept. 21. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!