Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy engem választ? (házas, két gyerekes)

Figyelt kérdés

Sziasztok!...


Sajnálatunkra vagy örömünkre sikerült az egyik férfi társammal egymásba habarodnunk...teljesen...


A gond ott van,hogy ő házas,van két gyermekük...


A helyzet az,hogy nem szereti a feleségét...de fél meglépni azt,hogy elmondja beleszeretett egy másik nőbe...

Nagyon szeret,és akar engem...nagyon fontos vagyok neki...

A szíve és az esze harcban állnak egymással elég keményen...

Szerintetek ilyenkor mi a helyes döntés?

Egy olyan kapcsolatban maradni,ahol a két fél nem biztos,hogy eléggé szereti egymást és csak a biztos és a gyerekek miatt vagy ha az útjába sepert egy szerelmet az élet,vállalja...???

A gyerekek lehet jobban sérülnének,úgy ha együtt maradna a feleségével... függetlenül attól,hogy én most vagyok neki vagy sem!

Nagyon erősek az érzések...de ő nagyon-nagyon fél...

Nagyon szépen kérek minden kedves válaszolót,hogy nem kérek kioktató,kiosztó válaszokat...csak véleményeket és tapasztalatokat!Köszönöm


2011. szept. 21. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor felnőtt nő szépen fogja magát, és kilép a kapcsolatból.

Egyrészt, mert ha nem válik, akkor örök életére csak második (harmadik) marad, és soha nem lesz egészséges párkapcsolata, gyereke, családja.

Másrészt, ha válik, akkor te leszel az az utolsó, repedt sarkú rihe, aki elvette a gyereket az apjától, és életed végéig kapcsolatban kell maradnod a gyerekekkel (minden egyes hétvégén), és az exfeleséggel. Ennek is vannak hátrányai: sosem lesz hétvégétek kettesben, nem mentek nyaralni kettesben, és a gyerektartás miatt sokkal kevesebb jut a ti megélhetésekre. Hamar belekeseredik ebbe a legtöbb nő, mikor rájön, hogy nem szerezte meg a pasit 100%-ban, illetve vele kapta a járulékokat is.

Az anyagi gondok se felemelőek, és megint csak kicsi az esély a boldog közös családalapításra.

Harmadrészt, ha nem akarsz vele családot alapítani, nem örökre tervezel, csak futó kaland, jó nagy szemétség szétmarni a családot pár menetért.

Negyedszer pedig te tudod, te bajod, te látsz bele, de nekem olyan férfi hosszú távra nem kéne, aki képes több éves kapcsolatot eldobni, gyerekestől, mindenestől, egy fiatalabb, friss pipiért. Ha te leszel két gyerekes, kinyúlt pólós háziasszony, téged is dobni fog egy friss, illatos babáért, aztán szevasz. Jönnek a kárörvendők...

Nem mernék építeni egy ilyen gyenge jellemre, mondom én nem, te meg azt csinálsz, amit akarsz.



Én csak azt írtam le, ami helyes.

2011. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. szept. 21. 18:30
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már megint. Ti szeretők örökké ezzel a szerelem-mizériával jöttök. Mégis hogy történt, jött veled szemben a folyosón és BUMM szerelmes lettél? Nem úgy volt, hogy még csak szimpatikus volt, tetszett, hát elkezdtél vele randizgatni, aláfeküdtél szerelem nélkül, holott tudtad, hogy nős+családapa? Elhiszem, hogy most szerelmes vagy, de az elején hol volt az eszed, az önbecsülésed, a másik nő és gyermekei iránti tiszteleted?


Amúgy ha olyan rossz lenne a házassága, ahogy neked bemeséli, akkor már lépett volna, még AZELŐTT, hogy téged ágyba cipel. Nesze neked nagy szerelem, herceg fehér lovon..

2011. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le! Bár mindenki azt gondol,amit akar...
2011. szept. 21. 18:37
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:26


Nem kerülhet bárki ilyen helyzetbe. Én is habarodtam már bele rendesen családos emberbe, mégsem kerültem ilyen helyzetbe, mert nem hagytam megtörténni a dolgokat. Így tartottam helyesnek.

Az embert könnyen elragadják az érzelmek, kérdés, hogy lehet-e rájuk komoly, akár életre szóló kapcsolatot alapozni.

Esetleg elhagyja a családját, mert most belém szerelmes, aztán elhagy engem, mert majd másba lesz szerelmes.

A kettő közül egyikre sem volt szükségem.

2011. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak, hogy BÁRKIVEL megeshet. Ez csak kifogás. Sosem kezdenék férjezett vagy kapcsolatban lévő nővel. Ez erkölcsi tartás kérdése.

tele van a net ilyen és hasonló fórumokkal, és akkor még a nők sírnak a rendes palik hiány miatt.

34 ffi

2011. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz így!....


Az eszemmel én is tudom mi lenne a helyes...csak a szívvel nehéz sajnos...de majd túl teszem rajta magam!


Egyikünk sem tudja még,hogy mi lenne belőle...hogy életre szóló lenne vagy csak egy kaland...


Úgyhogy inkább hagyom,hátha elmúlik...

Elfogadom,ha a családját választja.....azt hogy engem...azt nagyon meg kell gondolnunk.....

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Rendesek vagytok...

2011. szept. 21. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!