Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez csak szerintem gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez csak szerintem gyerekes, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
Barátom 25 éves,és tiszta disco függö,nagyon fontos neki hogy hetente legalább 1x elmenjen dizsibe.Most költöztünk össze 1 hete,de ma is menni akar inni a haverokkal.Nem tünik fel neki hogy k*rvára nem örülök neki,és a hangnemböl se vette le,hogy ez nekem nem tetszik.Nem értem miért ilyen fontos neki a disco?!èn meg rohadjak addig itthon? :(
2011. júl. 27. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Esetleg tán menjél vele?
2011. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

bocsi de ez tényleg nagy tahóság. ha már összeköltöztetek, akkor azt gondolná az ember hogy tényleg szeret téged és kezdesz Te fontosabb lenni mint a barátai. ez minden komoly kapcsolatnál így van.

én azt csinálnám, hogy hagy menjen ma el, és bevágni a durcát :) nem beszélni vele, aztán ha rájön hogy valami nincs rendben, akkor leültetni és elbeszélgetni vele. hátha hatásos lesz. :)

2011. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem vagytok összenőve neki is jár annyi, hogy hetente 1x elmehessen a barátaival. Menj el valahova te is a barátnőiddel...
2011. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

miért nem lehet a durcis részt kihagyni, és úgy elbeszélgetni vele?

egyébként meg a héten egy este akar lenni a haverokkal, az olyan nagy baj? egy pasi se szereti ha úgymond pórázra kötik. de miért nem mész te is bulizni?

2011. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

12:53,

nem ismerek itt senkit.Magyar lány vagyok,idegen országban :/

2011. júl. 27. 12:55
 6/23 anonim ***** válasza:
Remek, és mivel neked nincsenek barátaid ahelyett h ismerkednél inkább ő is gubózzon be?
2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Talán nem Nigériában kéne pasit fogni!? Erre nem gondoltál?
2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
amúgy engem is hivott,de hulla fáradt vagyok a napokban,és szeretnék pihenni,vagy épp kettesben lenni vele,hisz neki volt a nagy vágya hogy költözzünk össze
2011. júl. 27. 12:58
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem nigériában fogtam pasit,hanem németben.....
2011. júl. 27. 12:59
 10/23 anonim ***** válasza:

Milyen országban?

Szerintem ne hagyd! Fenyegesd meg, hogyha nem áll le, szakítasz vele! Az ilyen férfiakat szét kéne verni egy baseball ütővel!!

2011. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!