Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez csak szerintem gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez csak szerintem gyerekes, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
Barátom 25 éves,és tiszta disco függö,nagyon fontos neki hogy hetente legalább 1x elmenjen dizsibe.Most költöztünk össze 1 hete,de ma is menni akar inni a haverokkal.Nem tünik fel neki hogy k*rvára nem örülök neki,és a hangnemböl se vette le,hogy ez nekem nem tetszik.Nem értem miért ilyen fontos neki a disco?!èn meg rohadjak addig itthon? :(
2011. júl. 27. 12:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
jó...vagy én fogalmaztam rosszul vagy tényleg túl érzékeny vagyok,már nem tudom.Nem azzal van a baj hogy party függö,hanem azzal hogy most szükségem lenne rá,mert kivagyok bukva.Senki nem dolgozna 3 hétig ingyen a semmiért,miközbe a pokol mélyére se kivánja azt a melóhelyet,de kell a pénz.
2011. júl. 27. 14:15
 22/23 anonim ***** válasza:

te párod, te választottad. most meg itt sajnáltatod magad?!

nem túlzod el amúgy...

2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Értem én a problémád, de akkor meg mondd meg neki, hogy most nagy szükséged van rá, ne azt, hogy nem tetszik, hogy elmegy, könyörgöm. A nők kb sosem azt mondják, mint amire gondolnak, akkor miért vannak meglepődve, ha nem értik őket. Egyébként továbbra is fenntartom, hogy, ha hetente egyszer elmegy, az még bőven nem vészes. Másrészt meg, te is elmehetnél vele. Értem, hogy fáradt vagy, de huszonéves vagy, bírnod kell a strapát, ráadásul, ahogy leírtad, rádférne egy kis kikapcs, simán lehet, hogy jobban éreznéd magad. Elhiszem, hogy összecsaptak a hullámok, de roskadj magadba.
2011. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!