Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez csak szerintem gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez csak szerintem gyerekes, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
Barátom 25 éves,és tiszta disco függö,nagyon fontos neki hogy hetente legalább 1x elmenjen dizsibe.Most költöztünk össze 1 hete,de ma is menni akar inni a haverokkal.Nem tünik fel neki hogy k*rvára nem örülök neki,és a hangnemböl se vette le,hogy ez nekem nem tetszik.Nem értem miért ilyen fontos neki a disco?!èn meg rohadjak addig itthon? :(
2011. júl. 27. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hát akkor ma pihenj, esetleg tartsd őt is otthon, aztán mondd hogy máskor nem fogod visszafogni és majd mész te is. csak most nincs hozzá energiád. ezt nem lehet megbeszélni?..
2011. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Így már azért másabb a helyzet. Neki kéne el vinni a barátaihoz, hogy esetleg te is meg tudj ismerni embereket akikkel el tudsz majd menni szórakozni. Így elég kellemetlen a helyzeted.
2011. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

Gratulálok minden csodás válaszolónak, sok sikert az életben, és hasonló felfogású idiótákat kívánok nektek!

Miért akarod birtokolni a pasidat? Képtelen vagyok megérteni azokat a nőket, akiknek csak a párjuk létezik, kb mint hobbi. Mindenk kapcsolat alapja a kib*szott KOMPROMISSZUMOK, és a kib*szott KOMMUNIKÁCIÓ. Elmondod neki, hogy ez téged zavar (nem, nem a hangnemeddel, hanem szépen egyenesen, higgadtan, kulturáltan, nem hisztizve), és megbeszéled vele, és megegyeztek. Mert tudod, ő azért jár diszkóba, mert szeret diszkóba járni. Az alkalmazkodás nem azt jelenti ám, hogy, ami nekem nem tetszik, azt a másik nem csinálja, hanem azt, hogy én is tolerálom, ami nem tetszik, mert neki fontos.

2011. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ő el akart vinni magával mert hívott de te nem mész, pedig legalább emberek között lennél, ismerkednél stb, és mégis te tartod őt rohad*knak. Szerintem gondolkodj el a dolgon.
2011. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem aki 25 évesen még a haverokkal lóg, diszkózik, az alkalmatlan az együttélésre.

Gondolom anyagilag kiszolgáltatott vagy neki, ezért tűröd el, mert más okot nem látok, hogy elviseld ezt a gyerekes szokását.

Bármilyen függőségben szenvedő emberrel együtt élni lehetetlen. Legyen az drog, alkohol, játék, vagy netfüggőség. Aki velemiről nem képes lemondani, ami a normális életet alapvetően akadályozza, az függő. A párod a barátairól és a bulizásról nem képes lemondani.

2011. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Miért, a normális élethez az ember lemond a barátairól??
2011. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem kell lemondania a barátairól, de a kompromisszum akkor oda vissza működik nem? Tehát a srác is 1 hónapban egyszer megteheti, hogy otthon marad a párjával össze bújva nem? Főleg ha már a kérdező kompromisszumot kötött és ő költözött ki egy idegen országba. Egyébként meg tanácsolom csak, hogy legközelebb menj vele és barátkozz.
2011. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szivesen mennék én vele,meg hivott is,de olyan fáradt vagyok hogy az valami hihetetlen,meg pénzem sincs,hisz most keresek munkát.Voltam már proba munkán 2 napot,azért vagyok ilyen "hulla".De ezt ö is tudja,de neki akkor is fontos hetente 1x buliba mennie a haverokkal.Annyira akarta hogy összebútorozzunk,mostmeg majdhogynem mind1 neki hogy vagyok-e vagy sem.Persze nem várom el hogy mindig a "seggemben" legyen,de ne legyen már neki mindennél fontosabb a haveri társaság.Amúgy meg gyereket is akar,de ilyen hozzáállással meggondoloandó :S
2011. júl. 27. 13:53
 19/23 A kérdező kommentje:
Meg tudja azt is hogy kivagyok teljesen,az elözö melóhelyem miatt.3 hetet dolgoztam feleslegesen,és egy centet se kaptam a munkámért.Haza nem tudok menni,nincs hova,kihez.
2011. júl. 27. 13:56
 20/23 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy gáz, de a heti egy még bőven kibírható, akkor sem értelek...
2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!