Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gyerekes lenne?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, aki egy boltban dolgozik a pénztárnál, a pénztárnál mindig rengetegen vannak, szinte esélyem sincs arra, hogy ott megkérdezzem tőle, hogy mit szólna egy kávéhoz a munkaideje végén.....folyamatosan pörgés van mert sokan vannak, ezért nincs alkalom kommunikációra.


Szóval mennyire lenne gyerekes ha írnék neki egy e-mailt , és abban kérdezném meg?


Őszinte válaszokat kérek! 23 a lány, én 25.


2011. jan. 27. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan miért lenne ez gyerekes? Leírhatod neki azt is, hogy nem élőben szerettél volna randit kérni, de mindig látod, hogy nem ér rá, ezért bátorkodsz neki levelet írni.
2011. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén? Nem lenne gyerekes, megírhatod neki, és azt is hogy miért így írtál neki: nem akartad zavarba hozni a boltban.
2011. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 napietus ***** válasza:

szerintem sokkal jobb is, mint ott mindenki előtt :) ha tudod az e-mail címét, szerintem jó ötlet. így, ha esetleg mégsem, akkor is ki tudja magát menteni, ha igen, meg tudja adni a számát hogy megbeszéljétek az időpontot. sok ember előtt ezekre nemigen van lehetőség, főleg munkahelyen.


29/N

2011. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors őszinte válaszotokat!
2011. jan. 27. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet tudok érteni az előttem válaszolókkal. Egyáltalán nem lenne gyerekes, sőt kifejezetten jó ötlet.
2011. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet, tedd meg bátran! Talán még jobb is, mint a boltban sok ember előtt, nagy forgalomban. Hajrá, ha tudod az ímélcímét, tedd meg bátran! Szerintem örülni fog.


Írd majd meg, mi lett belőle. Drukkolunk!

2011. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm írni fogok!

Eddigi barátnőimet, szórakozóhelyen, vagy barátok által ismertem meg, azaz picit könnyebb volt a helyzet....ez kicsit más, ezért is akadtam el, mert nem ismerkedtem még eddig neten.:)

2011. jan. 27. 12:56
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem jött össze....pedig nem írtam se rámenős szöveget, se túl meghatót, hanem egy egyszerű, kicsit humoros de mégis lényegretörőt, amitől egy mosolyt vártam, de legalább egy "igent" vagy "nemet"


De azóta semmi válasz....magyarul nem...

2011. jan. 28. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, pedig látod többen is drukkoltunk Neked. :( De hidd el, nem a módszer miatt nem jött össze. Legalábbis szerintem.
2011. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért még várj néhány napot... Lehet, hogy egyszerűen nincs minden nap internet közelben.
2011. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!