Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tök átlagos, nyugodt lány vagyok, káros szenvedélyeim nincsenek, elég jól megtaláltam a helyem a világban. 4 hónapja van barátom. Mindig őszinte vagyok, megmondom neki az igazat. Múltkor volt egy eset amikor azt feltételezte nem vagyok egyenes, megbeszéltük, el is szégyellte magát. Mondtam neki akkor hogy amit én mondok az úgy van, nem takargatok semmit a szavaimmal, mindig is egy "ami a szívén, a száján" ember voltam. Letisztáztam vele, hogy kell hogy higgyünk egymásnak. Mondta hogy hisz meg bízik, csak kombinálós.

Ma beszéltünk msn-en, és minden előzmény nélkül megkérdezte, hogy kicsit ugye a múltkor, amikor kimentél wc-re (megkérdezte merre voltam és mondtam hogy női dolgokat intéztem), akkor ugye nem hányni mentél, vagyis hánytatni magad?.....

Másodpercekig csak bámultam a gépet. Azt mondja azért kombinálta ezt magában, mert volt már hogy mondtam hogy nem tetszik a lábam, meg este nem eszem degeszre magam, ilyesmi.

Ez nekem fontos lenne, a bizalom. Pedig annyi mindent elmondtam már neki, nem szégyellősködök, beavatom a bizalmamba, stb...

És kérem megint kinézte belőlem minden ok nélkül, hogy hazudok neki, titkolózok és főleg ez bánt hogy ilyen abnormális dolgot kinézett belőlem, mikor jól tudja hogy normális érett felnőtt ember vagyok (19).

Mert hogy sok lány ezt csinálja...hát ha ebből indul ki...egyszerűen így nem tudok önmagam lenni...

Nagyon sértő volt, adtam is neki az ívet, elmondtam a véleményem erről. Megint előjött, fél hogy el fogom hagyni az ilyen hülyeségei miatt...

De ilyen feltételezni...ez durva volt.

Mit gondoltok?


2011. jan. 27. 00:13
1 2
 11/11 Morcika83 ***** válasza:
Végszóként: Igazából, arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy nincs összhangban a „normális érett felnőtt ember vagyok (19).” És az „adtam is neki az ívet,” kijelentésed.És a reakciód. A felháborodásod pedig teljesen egyértelműen alátámasztja, azon megállapításomat, hogy nem vagy felnőtt. Amivel nincs baj, hisz 19 évesen nagyon kevesen vagyunk felnőttek. A baj az, hogy az által, hogy te ezt hiszed elvárod hogy így kezeljenek, amit nem fogsz megkapni még sokáig, de addig is szerintem célravezetőbb ha nem elmondod hogy te milyen felnőtt vagy hanem bebizonyítod. Nagy valószínűséggel a barátod is jobban hisz a szemének mint a fülének, ha érted mire gondolok.
2011. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!