Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tök átlagos, nyugodt lány vagyok, káros szenvedélyeim nincsenek, elég jól megtaláltam a helyem a világban. 4 hónapja van barátom. Mindig őszinte vagyok, megmondom neki az igazat. Múltkor volt egy eset amikor azt feltételezte nem vagyok egyenes, megbeszéltük, el is szégyellte magát. Mondtam neki akkor hogy amit én mondok az úgy van, nem takargatok semmit a szavaimmal, mindig is egy "ami a szívén, a száján" ember voltam. Letisztáztam vele, hogy kell hogy higgyünk egymásnak. Mondta hogy hisz meg bízik, csak kombinálós.

Ma beszéltünk msn-en, és minden előzmény nélkül megkérdezte, hogy kicsit ugye a múltkor, amikor kimentél wc-re (megkérdezte merre voltam és mondtam hogy női dolgokat intéztem), akkor ugye nem hányni mentél, vagyis hánytatni magad?.....

Másodpercekig csak bámultam a gépet. Azt mondja azért kombinálta ezt magában, mert volt már hogy mondtam hogy nem tetszik a lábam, meg este nem eszem degeszre magam, ilyesmi.

Ez nekem fontos lenne, a bizalom. Pedig annyi mindent elmondtam már neki, nem szégyellősködök, beavatom a bizalmamba, stb...

És kérem megint kinézte belőlem minden ok nélkül, hogy hazudok neki, titkolózok és főleg ez bánt hogy ilyen abnormális dolgot kinézett belőlem, mikor jól tudja hogy normális érett felnőtt ember vagyok (19).

Mert hogy sok lány ezt csinálja...hát ha ebből indul ki...egyszerűen így nem tudok önmagam lenni...

Nagyon sértő volt, adtam is neki az ívet, elmondtam a véleményem erről. Megint előjött, fél hogy el fogom hagyni az ilyen hülyeségei miatt...

De ilyen feltételezni...ez durva volt.

Mit gondoltok?


2011. jan. 27. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy Ő a túlkombinálós, Te meg a túlreagálós.
2011. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Hülye a csávód!!

Hagyd ott!

Ha már 4 hónap után ilyen dolgai vannak akkor ez csak rosszabb lesz.

Normális csajnak tűnsz biztos találsz mást!

2011. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez butaság volt tőle...De szeret engem és rendes srác.

Nem tudom...

2011. jan. 27. 00:58
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
téged ne hasonlítgasson máshoz..
2011. jan. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Morcika83 ***** válasza:
76%

"Nagyon sértő volt, adtam is neki az ívet, elmondtam a véleményem erről. Megint előjött, fél hogy el fogom hagyni az ilyen hülyeségei miatt...

De ilyen feltételezni...ez durva volt."


Felnőttnek érzed magad, komolyan?


Az lett volna a felnőtt reakcíó, hogy nem kicsim nem hánytatom magam, köszi hogy aggódsz. De nem te, ídézem:adtam is neki az ívet" Gondold át még egyszer, hogy mennyire is vagy felnőtt.

2011. jan. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nehogy kidobd! ő is ember ő is tévedhet, hibázhat. beszéld meg vele ezt, amit leirtál a kérdésedben:) ennyire egyszerű. és attól h fogyni szeretnél, vagy csak formásabb alakot, attól még nem feltétlen kell hánytatnod magadat:D ezt mond meg a pasidnak:) sok sikert kettőtöknek!
2011. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ő aggódik érted, és sokan mondják h jaj mit gondolnak róluk, közben meg csalják a párjukat és erkölcstelenek és ők vannak besértődve, örülj neki h a te párod megbízható, és nem csal meg és aggódik

ilyen miatt kidobni

2011. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

03:46!

Igen, és felnőtt vagyok, ellentétben veled meg a barátommal. Értelmesen elmontam hogy mi a helyzet...Azért nem épp arra kérdezett rá, hogy elmentél-e bucikám egy kiló kenyérért...

de ha teszerinted ez csak olyan laza kérdés, akkor egészségedre, az egy dolog hogy te hagyod hogy hülyét csináljanak belőled, de nálam fontos a bizalom. Mert ha azt mondom, hogy szívem mosdóban voltam (pisilni), akkor ott voltam és pont. És nem kell mögé kombinálni semmit.

Kidobásról meg szó sincs...

Az érdekelt volna leginkább, hogy hogy álljak ehhez az egészhez, mert már nem elsőre fordult elő, hogy nem hisz nekem. Holott...

2011. jan. 27. 18:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Végszónak meg annyi, hogy az önhánytatás egy szélsőségesen deviáns magatartás...merő ellentétben áll velem. És azt senki ne beszélje be nekem, hogy jól van az egy kapcsolatban, hogy meg kell magyaráznom: nem szívem, nem hibbantam meg és nem álltam be a hülyék sorába...
2011. jan. 27. 18:04
 10/11 Morcika83 ***** válasza:
Nem tudom, 27 évesen lehet, hogy nem nőttem fel de nem szoktam "az ívet adni" a férjemnek. Ha esetleg olyan dolgot mondunk vagy kérdezünk amivel megbántjuk egymást, akkor leülünk értelmes emberek módjára és elmondjuk egymásnak hogy figyelj ezzel, és ezzel megbántasz, megbántottál. Megkérdezzük a másiktól hogy vajon miért jutott arra az álláspontra amiből képződött a probléma, és átbeszéljük. Általában kiderül, hogy épp a megbántott fél tesz úgy vagy mond úgy valamit, miközben észre sem veszi,tehát nem tudatosan,nem direkt, hogy abból a másik helytelen következtetést von le. Persze ez egy 5 éves kapcsolat és lehet, hogy mi csináljuk rosszul, gyerekesen, de eddig bevált.
2011. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!