Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van Volt. Mit is illene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Volt. Mit is illene tennem?

Figyelt kérdés

Szóval. exemmel úgy váltunk el, hogy nem találkozhatunk és akkor így most szünet.. persze azóta sok minden megváltozott.. és a kis szünetből nagy szünet lett aztán ugy lett hogy felejtsük el egymást.. és ne találkozzunk.. ha igen akkor is csak köszönjünk és ne beszélgessünk.. így kell tennem... mármint kéne. de nemsoká születésnapja lesz és én ajándékot szeretnék neki venni valahogy postaládájába bedobni vagy valami.. fogalmam sincs hogyan is oldhatnám meg a helyzetet. tippeket tudnátok adni hogyan oldhatnám meg ezt az ajándékozást és hát.. ilyenkor mit szokás mert akarat az van de ötlet az nincs.

Help ha tudtok

köszönöm szépen előre is.


2011. jan. 26. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NE vegyél neki semmit. Mindkettőtöknek kínos lesz.
2011. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Számunkra mindíg Fontos volt egymás Születésnapja.. karácsony meg ilyen ünnepek nem számítottak csak a születésnap. Most meg ne ajándékozzam meg? : /
2011. jan. 26. 15:58
 3/9 Azeriel ***** válasza:
68%
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE nem kell felkavarni a lelki világát,felesleges.. tudom mien
2011. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha szakítottatok, akkor ne gyötörd se magadat, se őt ezzel.
2011. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Értem én, hogy fontos volt, de még 70 évesen is vásárolgatsz neki ajándékot amikor már más feleséged 40 éve és lesz 3 dédunokád?
2011. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Küldj neki egy sms-t,hogy Boldog szülinapot! aztán kész.
2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lebeszéltetek..

Köszönöm Szépen mindenkinek, az értelmes válaszokat.

2011. jan. 26. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a saját példámból mondom, hogy NE!

Volt egy barátom, nem vagyok büszke rá, de elég csúnyán elbántam vele (persze nem akarattal, csak rosszul jöttek össze a dolgok), de ennek ellenére még hetekig hajtott, hogy újrakezdjük.

Egyszer felakasztott a kapura egy kis csomagot, benne olyan apró ajándékokkal, amiket már régen kinéztem magamnak.

Mondanom sem kell, milyen rosszul éreztem magamat emiatt.

Először ki sem akartam bontani, gondoltam visszaadom neki így, de aztán úgy éreztem az nagyon rosszul esne neki.

Egy szó mint száz, ez nagyon kínos helyzet volt, fogalmam sem volt, hogy hogyan reagáljak a dologra és ráadásul az amúgy is meglévő bűntudatomat még tovább "dagasztotta".

L/23

2011. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

barátilag adhatsz neki, de csak ha tudod h megköszöni, és legyen ott a neved

de érezze azt h jól vagy és nem hajtasz rá

2011. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!