Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba, aki nagyon tetszik. Így látásból meg névről ismerem. De sose beszéltem vele. Mivel eléggé félénk, és visszahuzódó vagyok nem merek odamenni hozzá. Van pár közös ismerősünk akik igy évfolyamtársai de nekik ugy nem mertem erről beszélni. Meg kicsit tartok tőle, hogy nem lennénk joba vagy valami.
2011. jan. 25. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt, hogy ő az egyetlen. Inkább próbálkozz és ha olyan, lépj túl rajta, mint beleroskadj a sok kimondatlan szimpátiába.
2011. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonló cipőben jártam de én azt csináltam, hogy probáld keresni a társaságát és mivel vannak közös haverjaitok ezt okosan ki kellene használnod még pedig úgy, hogy oda mész pl: Szia xxx!Mi volt a mai házi matekból el felejtettem le írni és így egyből fel figyelne rád!!Tünny ki a tömegből legyél feltűnő mikor ott van és észre vesz!Ha ezt csinálod akkor meg látod ő fut majd utánad!!:)
2011. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!