Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagy biztos az érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagy biztos az érzelmeidben, miért kell szakítani?

Figyelt kérdés

ugyanis van barátom, de tetszik egy másik srác, és szeretném megismerni és ki tudja lehet vele járnék inkább, de ha nem jön be, marad a barátom örökre.

csak egy utolsó bizonyságot szeretnék szerezni - összeköltözés előtt állunk - nagy döntés


sokan azt javasolták hagyjam el a mostanit és kész.


de ez nekem nem jön be.

ti mit tennétek?


2011. jan. 25. 19:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

te biztos hogy cigány vagy...

csak azok beszélnek így:-)

2011. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

mert ha szünetet kérek akkor hirtelen korrekt lettem amikor ismerkedem?

és ezzel a szünetkéréssel - tehát elárulom, hogy bizonytalan vagyok - vajon nem ártanék a meglevő kapcsolatomnak?????????

2011. jan. 25. 19:18
 13/23 A kérdező kommentje:

mind1

majd kimászom ebből is

kívánom, hogy a rosszindulatúak is kerüljenek majd ilyen döntés elé, kíváncsi lennék milyen gyorsan szakítanak a szerelmükkel, csak mert tetszik valaki más, a szerelmük viszont döntés elé állította, hogy megfogja

2011. jan. 25. 19:23
 14/23 anonim ***** válasza:
54%

nekem ha van szerelmem nem nézi a többit...

simán csak új f.a.s.z kell neked

2011. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen, ha szerelmes vagyok, nem érdekelnek más pasik.
2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

mert nekem így "hasból" kellene most ráfognom, hogy ő a nagy ő???

szerintem mindenki akkor tudja ezt amikor több közül rájött, hogy ilyen kell, mint ő.

nekem nem volt meg ez a "több közül"

2011. jan. 25. 19:33
 17/23 A kérdező kommentje:

jelzem ÖSSZEKÖLTÖZNI akar

azzal vége mindennek

engem sem érdekeltek más pasik mellett

de most el vagyok bizonytalanodva

2011. jan. 25. 19:34
 18/23 A kérdező kommentje:

és jelzem nem ő az isten

megfordul azért más csajok után....

2011. jan. 25. 19:36
 19/23 nielindi ***** válasza:
pf. az lehet, h megnéz más csajokat, de nem tervezgeti, h letesztel egy másik csajt, és ha ő nem jön be, akkor inkább marad veled.
2011. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha találsz valakit, aki tökéletes neked, senki mást nem kell kipróbálni és összehasonlítani.
2011. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!