Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagy biztos az érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagy biztos az érzelmeidben, miért kell szakítani?

Figyelt kérdés

ugyanis van barátom, de tetszik egy másik srác, és szeretném megismerni és ki tudja lehet vele járnék inkább, de ha nem jön be, marad a barátom örökre.

csak egy utolsó bizonyságot szeretnék szerezni - összeköltözés előtt állunk - nagy döntés


sokan azt javasolták hagyjam el a mostanit és kész.


de ez nekem nem jön be.

ti mit tennétek?


2011. jan. 25. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
te egy ribanc vagy érzelmek nélkül
2011. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

úristen-.-

kívánom, hogy ezt tudja meg a "barátod", és dobjon a vérbe..-.- egy szutykos xy-nál többet érdemel. te egy okádék vagy.

2011. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
elsőnek: Vagy egy átlagos tinédzser. Gyakran összekeverik a szimpátiát és a Szerelmet.
2011. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

igen...

Szerintem nem jó poén más érzelmeivel játszani...

komolyan mint az autókereskedésbe...

ezek HÚS-VÉR emberek gondolkozzál már

2011. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: te egy szövegértelmezési problémákkal rendelkező gyps vagy? "csak egy utolsó bizonyságot szeretnék szerezni - összeköltözés előtt állunk - nagy döntés "
2011. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 levis válasza:
Szerintem tartsatok egy kis "szünetet" összeköltözés elött. Mind a kettötök részéröl jó lessz. Komoly dolog elött áltok az összeköltözés az egy nagyon jó de egyben kockázatos dolog. Nem árt egy 1-2 hetes külön "szabad" élet a barátokkal és persze az ismerkedésre is jó. Megtudod ismerni és miután megismerted a másik srácot és nincs semmi különös érzésed vele kapcsolatban akkor maradj a barátoddal mert talán Ő az igazi. :)
2011. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
addasfatgqr a kedves szüleid a cigányok...
2011. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

levis:

a barátja részéről nincs semmi ilyen érzés, ez érez így-.- szégyen-.-

2011. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"addasfatgqr a kedves szüleid a cigányok..."


Szerintem meg haljon ki a fajtád te retkes.-.-

2011. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 levis válasza:
A többiek hozzáfüzése kicsit nyers de van benne valami. Nem szabad jáccani mások ézéseivel.és szerintem erre az a megoldás amit az elöbb is irtam egy kis szünet.szerintem fogadd meg. az idö alatt rájösz hogy igazából mit is akarsz.
2011. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!