Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy évekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy évekkel ezelött megismertél valakit, aki nagyon megérintett és azóta sem bírod feledni?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz megfogalmazni!

6 évvel ezelött megismertem valakit,2 napos "kapcsolat" volt,mert épp nyaraltam a nagyiéknál,de egyébként 30 km-re laktunk egymástól (ő már azóta elköltözött),nem történt köztünk semmi komoly,mert akkor még nem voltam felkészülve ilyesmire,csak 16 voltam,de a személye, a lénye annyira megfogott,hogy az évek alatt egy percre se tudtam elfelejteni! Ééésss ... nem olyan rég újra találkoztunk,megbeszélt tali volt,de mindketten kapcsolatban vagyunk!!Ő is így érez,ezt megbeszéltük!!

Vágyom utána!! (ez van,nem tudok mit tenni)


2011. jan. 25. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2011. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oh nekem is volt egy ilyen. 15 éves lehettem kb, mikor egy táborban találkoztunk, és az volt a mákom, hogy az unokatesómék ismerték... és úgy alakult, hogy leköltöztem a gimnáziumi éveim alatt hozzájuk, így évente kb 8szor ha láttam.. de leveleztünk, már amikor válaszolt :) ... négy évig tartott a rajongásom :) Mert képtelen volt elmondani, hogy nem akar tőlem semmit :) Ő akkor 18 volt :) De ma már csak mosolygok a sztorin, de sohasem fogom elfelejteni :)
2011. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!