Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami megérintett benne, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megérintett benne, de nem merek lépni?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk barátnőimmel egy metál koncerten. A zenekar egyik tagja régóta tetszett nekem,mint férfi is,meg jó hangja is van.Örültem,hogy őket láthatom élőben zenélni.koncert kezdete előtt kint várakoztunk,és beszélgettünk barátnőimmel.Ugy éreztem hátra kell fordulnom: hátrafordultam,és ott állt "imádott"énekesem,és nekem intett meg köszönt! Majdnem behugoyztam örömömben...de próbáltam nem hisztis kispics@ként viselkedni.Visszaköszöntem neki.Koncert közben többször is rámnézett,mosolygott.Aztán koncert végén vártuk a következő fellépőt.Mit ad ég, az énekes srác ott áll mellettem... elkezdtünk beszélgetni,majd kihívott,hogy nyugisabb csendesebb helyen beszélgethessünk. Leültünk egymás mellé,és nagyon jót beszélgettünk.Mondta,hogy elege van már a kiscsajokból akik csak azért szeretik őt mert jo hangja van, nem tud normális kapcsolatot alakítani,mert sokan kihasználják,országos szintű zenekarról van szó.Sajnos nem tartott sokáig a beszélgetésünk,mert mentek máshova koncertezni.De végig a szemembe nézett és mondta,hogy szép vagyok meg értelmes,meg sokat mosolygok és ez tetszik neki.Pár nap mulva megkeresett iwiwen, hogy küldjek neki meghívót egy másik profilt csinál.Nem tudom, mit gondoljak, engem is emgfogott igy élőben teljesen más,mint a tvben,meg cd-n.Nagyon közvetlen volt velem,és nem akart lefeküdni velem,mivel majdnem vagy 50en láttak volna minket,hanem olyan helyre hívott beszélgetni,mint egy nagyobb csarnok,és ott volt még jópár ember. Szóval nem azért hívott ki,hogy megdugjon :S szerintetek lehet több a dologból? Vagy csak arra kellettem neki,hogy kiöntse a lelkét, mert éreztem rajta,hogy beszélgetni kell neki. És hiszek a véletlenekben, amikor hátrafordultam és ott állt és rámköszönt.Meg a nagy tömegben megtalált. És megkeresett... mit gondoltok?

23/l


2010. febr. 23. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye, ha nem próbálod meg azt fogod bánni. Ha csak hanyat vág, akkor meg később elmondhatod, hogy igen voltam vele, sőt alázahtod is, hogy amilyen nagy az arca olyan kicsi a pö cse :D
2010. febr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"mondta,hogy elege van már a kiscsajokból akik csak azért szeretik őt mert jo hangja van, nem tud normális kapcsolatot alakítani,mert sokan kihasználják"....


nem tudom, én sose panaszkodok senkinek sem, főleg nem egy olyan lánynak, akivel most beszélek először. nekem ez miatt már nem is szimpatikus a csávó, olyan mintha sajnáltatni akarná magát, kiönteni a lelkét ahogy te mondtad. de ezt te tudod, te voltál ott, te érzed milyen. itt szerintem úgysem fogsz tanácsot kapni, ezeket szerintem magadban kell eldöntened, vagy egyik barátoddal, beszélgettek róla. itt szerintem semmiképp sem. itt én is csak olyanokat kérdezek "esik e a hó itt meg ott" "szoktatok a hurkához mustárt enni?" stb, szóval ilyen belső ügyeket nem szoktam. na hello, bár tudom nem segitettem:D haha


20/F

2010. febr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huu köszi xD lenne mód a találkozásra, mert ott lakik ahol én tanulok,csak félek,mivan ha kiakar használni?Én meg nem szeretnék rossz érzéssel gondolni rá.Egyszer beszélgettünk élőben, de ugy érzem,jól kijönnénk egymással.ÉS engem nem érdekel,hogy híres meg hogy jó hangja van.Hanem mint ember érdekel.Ezt hogyan tudnám bizonyítani neki?
2010. febr. 23. 01:08
 4/7 A kérdező kommentje:
01.07. -es! Köszönöm Neked is.Nem is azt szeretném,hogy megmondja itt akárki is,hogy mit tegyek.Csak a véleményeketekre vagyok kíváncsi!Annyi féle-fajta ember jár erre,jó meghallgatni mások rálátását.
2010. febr. 23. 01:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondhatnánk, hogy majdnem ugyanannyi az esélye, hogy átver mint egy szimpla hétköznapi srác, persze neki nagyobb, de szerintem ne foglalkozz ezzel.

Ha jól érzitek együtt magatokat, csak az számít. Ő is ember, ő is szeretné ha értelemes emberekkel lehetne. Szerintem nyugodtan talizz vele s közben megismeritek egymást... más srácnál is éreznéd ha csak azt akarná. Légy körültekintő... de ha jó együtt akkor örüljetek a pillanatnak, az az ami ajándék! ;)

2010. febr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te már totál belezúgtál úgyhogy találkozz vele :)
2010. febr. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem is az,hogy belezugtam... de annyira megfogott! Az a pillanat amikor hátranéztem és ő a szemembenézett...áh most is előttem van az arca :)hihetetlen volt, mint a mesékben! De engem tényleg nem érdekel,hogy híres... ha nem lenne az,akkor is hátranéztem volna,ugy éreztem hátra kell nézem,ő is ugyanezt mondta,hogy ugy érezte köszönnie kell.Remélem tudok majd vele találkozni.Köszönöm a bíztatást!
2010. febr. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!