Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Másolj be egy olyan bibliai...

Másolj be egy olyan bibliai idézetet, ami téged megérintett és elgondolkoztál rajta?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon ismerem sajnos magyarul a Bibliát, nincs is meg, csak angolul, ezért így másolom be, ha nem baj, azon a nyelven másoljátok, amelyiken a legjobban megérint benneteket!:)

For we can do nothing against the truth, but only for the truth. 2Co 13:8


2011. jan. 30. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

1. 3Móz 15,19 Mikor asszony lesz magfolyóssá és véressé lesz az ő magfolyása a testén, hét napig legyen az ő havi bajában, és valaki illeti azt, tisztátalan legyen estvéig.

2. 3Móz 15,20 Mindaz is, a min hál az ő havi bajában, tisztátalan legyen és mindaz is, a min ül, tisztátalan legyen.

3. 3Móz 15,24 Ha pedig vele hál valaki, és reá ragad arra az ő havi baja: tisztátalan legyen hét napig, és minden ágy is, a melyen fekszik, tisztátalan legyen.

4. 3Móz 15,25 És hogyha sok napig tart az asszonynak az ő vérfolyása a havi bajának idején kivül, vagy ha a folyás a havi bajon túl tart: valameddig az ő tisztátalanságának folyása tart, úgy legyen, mint havi bajának idején, tisztátalan az.

5. 3Móz 15,26 Minden ágy, a melyen fekszik az ő folyásának egész ideje alatt, olyan legyen, mint a havi baja idejében lévő ágya, és minden holmi is, a melyre ráül, tisztátalan legyen, mint az ő havi bajának tisztátalansága alatt.

6. 3Móz 15,33 És a havi bajban szenvedőnek és a magfolyásban lévőnek, férfinak és asszonynak, és annak a férfiúnak a ki tisztátalan asszonynyal hál.

7. 3Móz 20,18 És ha valaki havi bajos asszonynyal hál, és felfedi annak szemérmét, és forrását feltakarja, és az asszony is felfedi az ő vérének forrását: mindketten irtassanak ki az ő népökből.

2011. jan. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Másoljak e be?
2011. jan. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

előző: úgy látom téged nagyon érdekel ez a havibaj-dolog :D

Szerintem inkább nőgyógyászati témájú szakkönyveket kéne olvasgatnod, nem a bibliát.

2011. jan. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez teszik: "És akik az Úrral járnak, az ő erejük megújúl, mint a sasok, szárnyra kelnek. És akik az Úrral járnak, nem fáradnak, hogyha futnak, nem lankadnak, mikor mennek". (csak kapásból írtam, talán nem pont szó szerint)
2011. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

02:10


ezt még kisgyerekként olvastam, olyan 10-11 éves lehettem, mikor életemben először kinyitottam a Bibliát.

azóta se többet, annyira megtetszett...

kész lealázása a nőknek.

2011. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez az idézet nem kifejezetten megfogott és nem gondolkoztam el konkrétan rajta, de ütős, ezért is díjazom ennyire. :P


János evangéliuma 14:10


"Nem hiszed-é, hogy én az Atyában vagyok, és az Atya én bennem van? A beszédeket, a melyeket én mondok néktek, nem magamtól mondom; hanem az Atya, a ki én bennem lakik, ő cselekszi e dolgokat."


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
mintha egy skizofrén mondta volna. :D
2011. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kedves 69%-os válaszoló! Te akkora pofot kapnál tőlem mind2 oldalról, h még Ross doktor sem tudna összerakni :)
2011. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

miért, ezt tanítják neked a Bibliában?

mégis mi bajod van saját magaddal?

miért nem tudod elfogadni más véleményét? miért kell rögtön pofonokkal fenyegetőzni, csak mert nem tetszik valami?

ha verekedni akarsz, kezdj el kötekedni egy cigánytelepen, ott majd gondoskodnak róla, hogy lehiggadj.

bár lehet, te magad is roma vagy, hogy ilyenek eszedbe jutnak, és még le is írod...

2011. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

már neharagudj, alapból látszik, hogy egy erkölcstelen hímsoviniszta f*sz vagy, és ne gondold, hogy ezért a válaszodért vagyok csak kiakadva, hanem már jópár válaszod van, és minden hülyeség, amit itt olvasok, alatta van, hogy 69%. úgyhogy légyszives fogd már vissza magad..


lehet, hogy meglep, de fehér vagyok. de az már árulkodik valamiről, h a világ "legpéldásabb" szokásairól híres népe is pofonokat igérget neked, mert ez azt jelenti, hogy még náluk is kivered a biztosítékot, hát akkor másoknál

2011. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!