Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a párod mellett megőrültél valakiért akit megismertél, és egyfolytában rá gondoltál?

Figyelt kérdés
Hogy alakult a dolog? Mi lett belőle?
2009. dec. 31. 10:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia. Igen nekem volt. Exemmel együtt voltam és közben megismertem egy pasit és csak rá gondoltam és beszélgettünk elég sokat. Megismerkedésünk után két hétre találkoztunk, akkor még együtt voltam az exemmel, és nem tudtam ellenállni a kísértésnek, összejöttünk. Tudom csúnya dolog hogy megcsaltam, de ezt láttam jónak és aznap beszéltem is vele, hogy vége. Bár az is közrejátszott hogy nem volt felhőtlen a kapcsolatunk. Jelenleg 3 hónapja együtt vagyok a barátommal és nagyon imádom. :)
2009. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most ez van velem. Még csak tegnap beszélgettem vele de azóta rá gondolok, nagyon kedves volt, és tudom ő is akarna többet. Hát még beszélgetünk majd és tisztázunk sok mindent remélem!
2009. dec. 31. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Egy 3 éves, haldokló kapcsolat közben megismerkedtem egy fiúval. Nagyon jól eldumáltunk, elvoltunk, és hát volt csók is...:S Mentségemre szolgáljon, hogy még aznap elmondtam mindent exemnek, és szakítottam vele. Sajnos az új srác 2 hónap után kidobott, de arról csakis én tehetek.
2009. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos volt, sőt szerelmes is voltam belé egy idő után. Össze is jöttünk többször, de nem lett komoly a dologből, pedig én sokáig szerettem volna. Ma már bánom, hogy belementem ebbe a kettős életbe, mert senkivel szemben nem volt korrekt.
2009. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,volt,szégyenlem is érte magam rendesen..:S mondjuk az a kapcsolat már akkor elég érdekes volt,nagyon közelgett a vége,azt mindketten tudtuk,de akkor sem jó érzés,hogy közben mással voltam elfoglalva :S Persze nem csaltam meg,annyira azért nem süllyedek mélyre,"csak" szépen lassan összebarátkoztunk meg minden,és belezúgtam...mikor erre rájöttem,akkor szakítottam.A fiú,akit a mai napig szeretek,nem tudom,mit érez irántam,vagyis hát valószínű,hogy nincs esélyem,de nem tudok mit csinálni..=S
2009. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huhúúú, de még mennyire! A végén teljesen beleszerettem, ő pedig belém, az akkori barátom lapátra is került miatta. Azóta 6 év telt el, őrülten imádjuk egymást, sokszor fantáziálunk a régi időkről (titokban találkozgatások, vad szex, adrenalin az egekben, bújkálás, közös titkos programok) éééééés: van egy 5 hetes kisfiunk! :) SOSEM BÁNTAM MEG, HOGY AKKOR AZT A SRÁCOT MEGCSALTAM A MOSTANI PÁROMMAL...
2009. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!