Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Volt olyan szitu...

Lányok, nők! Volt olyan szitu nálatok, hogy végre megismertél egy jóképű, kedves, sármos férfit akivel úgy érezted hogy letudnád élni az életedet, és kiderült, hogy csúnyán átvert?

Figyelt kérdés

Én nagyon jó párkapcsolatban élek egy jóképű kedves..stb. férfivel és vele akarom leélni az életemet ő is szintén. 100%-ig megbízom benne, már 5 éve ismerjük egymást.


Van 5 barátnőm, jó nőismerősöm, akinek szintén nagyon jó pasikkal jöttek össze végre az utóbbi 2 évben és sajnos mindegyiket csúnyán átverték becsapták (szerelmet hazudtak, megcsalták őket, elkezdtek uralkodni..stb).


Volt nektek is ilyen szitu, amikor 360 fokos fordulat történik?


27/N


2011. jún. 9. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne lett volna, csak ilyen volt.És mivel tudom, hogy a férfiakat nem lehet megváltoztatni, ezért változtattam magamon.Már nem a jóképű, sármos férfit keresem, hanem egy jól szituált, dolgos , aranyos kis papucsot :)
2011. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
velem nem tortent ijen de ismerek ijet
2011. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

A 360 fokos fordulat azt jelenti, hogy nem változik az irány :D


de ne aggódj, te is lapátra kerülsz a pasidnál, mert mindig lesz jobb

2011. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Akkor javítom 180 fokra:)


Miért kerülnék én is lapátra?

2011. jún. 9. 10:09
 5/19 A kérdező kommentje:

"de ne aggódj, te is lapátra kerülsz a pasidnál, mert mindig lesz jobb"


Ez jellemző a nőknél is -keresik a legjobbat.

2011. jún. 9. 10:10
 6/19 A kérdező kommentje:
Első ez tetszik:D
2011. jún. 9. 10:16
 7/19 anonim ***** válasza:

az ilyesmi sok nővel megtörténik. az egyik barátnőm is így járt. 4 évig volt egy pasival, a végén meg koppant egy nagyot.


én is voltam balga, 2 évig tartott a köd. aztán rájöttem, h a jóképűség nem minden.

most egy kevésbé adonisztestű pasival vagyok együtt, aki szeret, és nagyobb az esély, h nem ejt át.

2011. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igazából nálam ez kicsit fordítva van. Tini korom óta, az ismerőseim szerint tőlem messze "lemaradó" pasikkal voltam együtt, akik folyton átráztak, igaz még csak fél éve, de van egy nagyon jól kinéző barátom, nem kigyúrt, de tényleg nagyon jóképű, ő a tenyerén hordoz, és a megcsalás és átvágás gyanúja se merült fel eddig.
2011. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen. 16 éves voltam. A srác szinte ki----ta a s---ggem, már bocsánat, de erről szépen nem tudok írni. Rossz emlék.

Lebukott, hogy megcsalt. Rózsaszín köd volt a agyamon, így megbocsájtottam. Lebukott még egyszer.

El akartam hagyni, öngyilkossággal fenyegetőzött. Itt megismételném, hogy 16 éves voltam! Elhittem neki, hogy megteszi.

Majd ismét lebukott.

Akkor nagyon begorombultam, nekiálltam összeszedni a cuccomat. Megvert és bezárt a szekrénybe, és ott hagyott a lakásban. Hála az égnek nem vette el a telefonomat, így tudtam hívni a rendőrséget. Persze a bíróságon mindent tagadott, én voltam az idióta p...cha, aki folyton zaklatta, biztos beszöktem a lakásra és magamra zártam a szekrényajtót. Hát égnek elítélték, öt évet kapott.

Na ez 180°os fordulat volt. Mikor úgy alakult az életem, elköltöztem a városból, és a nevem is megváltozott, a kinézetemmel egyetemben.

2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem teljesen így, de hasonlóan jártam. Az illető csúnya volt, kövér, jóval idősebb, csóró. Aztán kiderült, hogy csúnyán átvert.
2011. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!