Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Volt olyan szitu...

Lányok, nők! Volt olyan szitu nálatok, hogy végre megismertél egy jóképű, kedves, sármos férfit akivel úgy érezted hogy letudnád élni az életedet, és kiderült, hogy csúnyán átvert?

Figyelt kérdés

Én nagyon jó párkapcsolatban élek egy jóképű kedves..stb. férfivel és vele akarom leélni az életemet ő is szintén. 100%-ig megbízom benne, már 5 éve ismerjük egymást.


Van 5 barátnőm, jó nőismerősöm, akinek szintén nagyon jó pasikkal jöttek össze végre az utóbbi 2 évben és sajnos mindegyiket csúnyán átverték becsapták (szerelmet hazudtak, megcsalták őket, elkezdtek uralkodni..stb).


Volt nektek is ilyen szitu, amikor 360 fokos fordulat történik?


27/N


2011. jún. 9. 09:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hú nem semmi utolsó előtti:O Nem félsz ha kiszabadul?
2011. jún. 9. 14:58
 12/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem. belenéztem a fürdőszobatükörbe, aztán rájöttem: rossz szemüveget vettem fel.
2011. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, hogy megtalál. Az ország másik felében lakom x-né kriszti vagyok, nincs facebookom, barátom sem volt arrafelé, csak pár haver, akikkel már a költözésem előtt megszakadt a kapcsolat.

Anyukámmal együtt él a rendőr apám és a kidobó bátyámmal élnek, így őket sem kell félteni.

2011. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja és aikido-zom. Már nem vagyok az a gyenge, plusz súlyos kislány mint régen.
2011. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

igen életem első komoly kapcsolata, két évet voltunk együtt, velem mentem el életemben először, megkérte a kezem és mi derül ki? diszkóban szédíti a tini lányokat és csókolózótt is, azóta hogy rég vége, és találkoztunk, beszélgettünk, megjegyez olyanokat, hogy hu de jó nő ez, meg az (akit az utcán meglát)de meg d*gná - és párkapcsolatban van.....

szóval minden rendben volt köztünk, lehozta nekem mindig a csillagokat, és tessék.

2011. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Igen,velem is volt ilyen...

Ugye az a fiú szakított a barátnőjével,mert már nem szerette,aztán összejött egyik osztálytársammal,aztán osztálytársam szakított vele,aztán megint összejött az első barátnőjével,de aztán MEGINT szakított vele,és utána jöttem én a képbe... msn-en beszélgettünk,utána elmentünk sétálni,tök jól elvoltunk,megbeszéltük,hogy találkozzunk megint.. aztán láttam összejött MEGINT!! az első barátnőjével,és ő mondta,hogy csak játszott velem... :S

Nem volt kellemes... pedig én oda és vissza voltam érte. :S

2011. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen. nagy szerelem, minden,költözzünk össze,naponta virágcsokor meg egyebek és amikor komolyra (is) fordulhatott volna adolog, közölte, hogy meggondolta magát...

Kérdeztem, mi az oka? Válasz: járt egy jósnőnél, aki szerint a mi kapcsolatunkból nem sok jó sült volna ki..(hozzáteszem elmondása alapján alapból utálja a jósnőket)

Ami tény: összeszedett egy ribancot,de még az együttlétünk alatt, akiről én nem tudtam.Oltári csalódás volt, mert őnála valóban ugy éreztem, hogy ő a nagy Ő.

2011. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze! Engem 1 évig hitegetett a komolynak mondott bankár pasi, pedig mindenki csak rábeszélt, hogy ő biztos rendes pasi, megbízható stb. és nekem is nagyon tetszett kezdettől fogva, beleszerettem. Persze ő kihasználta a helyzetet, de másoknak is udvarolt mellettem, mint utóbb kiderült, s amikor felmerült, hogy talán terhes vagyok, közölte, hogy szakítsunk vagy vetessem el... "Szerencsére" nem voltam terhes, őt meg elküldtem a fenébe!
2011. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Mikor meg 20 eves voltam, megismertem egy 31 eves ferfit. Nagyon jokepu, sarmos ferfi volt. Nem jartunk, de komolynak tunt es ossze akart jonni velem, meg eskuvorol is szot ejtett. Erre meg idejeben kiderult, hogy nos, de valofelben van, van egy baratnoje, aki akkor 6 honapos terhes volt. Szoval szerencses voltam, mert megismerkedesunk utan par hettel kiderult mindez. Nem en voltam az egyetlen, akit szeditett, mert a baratnoje be tudott lepni az MSN-jebe es allitolag tobb, mint 100 no volt a listajan. Aztan nagy botrany lett mindebbol, a ferfit viszont visszafogadta a baratnoje, mert a nonek nem volt szakmaja, penze, munkahelye (mar akkor is volt gyereke masik kapcsolatbol). Szoval ezert egyutt maradtak es tudtommal mar 2 kozos gyerekuk van meg ugye a masik, akit egyutt nevelnek. A ferfi nagyon jokepu, intelligens, de egy szemetlada. Szoval mit ert mindezzel? Most egy olyan hazassagban el, hogy a feleseget max. tisztessegbol nem hagyja ott, a no meg csak apat akart a gyerekeinek. Szerencses voltam, mert ezutan nem sokkal megismertem a ferjemet. Mindenkinek van egy parja. A csalodas utan tovabb kell lepni, mert valahol ott van az igazi.
2011. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!