Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne?

Figyelt kérdés

Sok csalódásom volt már, részletesen egyikről sem szeretnék írni. A lényeg, hogy most összejöttem megint valakivel, és eddig talán ő az, aki a legfigyelmesebb, és a legtöbbet törődik velem, az eddigi kapcsolataimhoz képest. De én mégsem tudok megbízni benne, nem tudom miért...

Az egyik pillanatban tök boldog vagyok, hogy nem vagyok egyedül és kedvelem is a barátomat (egyre jobban) de a másik pillanatban eszembe jut a szingliség minden előnye, hogy nem kell azon izgulnom, hogy most valaki mással van, vagy ilyesmi, nem csalódhatok, nem kell félnem, hogy elhagy..stb.

Nem tudom mit csináljak...

Persze, ismerjem meg és aztán eldöntöm.. de az a helyzet, hogy eléggé sosem lehet megismerni a másikat, sok olyan kapcsolat van ahol az egyik fél naivan azt hiszi, hogy minden rendben mikor a párja meg másokkal flörtölget, vagy esetleg még komolyabb dolgokat csinál.


2011. jan. 24. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel a dilemmával szinte mindenki találkozott már egy kapcsolat elején, várd ki h mi lesz, ha nem tudsz benne bízni,de ő szeret téged, akkor valahogy be fogja bizonyítani, h igenis bízhatsz benne :) (legalábbis én így tettem)

20/F

2011. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rush69 válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét! Idővel sikerül majd megbíznod benne, persze csak ha megérdemli. Ha gondolod teszteld le valahogy, és akkor megtudod majd hogy bízhatsz-e benne! Ja és a szingliségnek is sok hátránya van. Ha találsz egy olyan embert aki mindig melletted áll és segít téged, akkor minden akadály könnyebbnek tűnik majd! Szerintem nagyon fontos hogy találjon mindenki egy ilyen társat! Szval nem mindig olyan jó a szingliség!
2011. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát igen..a bizalmat ki kell érdemelni...általában :D

20/L

2011. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!