Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhatok ez miatt rá?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap volt 18 éves. Nem szoktunk együtt bulizni,mert nem szeretünk együtt bulizni,de tegnap mégiscsak a szülinapja volt,így elmentem én is. A barátnőimmel voltam,de ők hajnalban korán hazamentek,én pedig ottmaradtam a fiúkkal. A lényeg az hogy szerettem volna egyetlen egyet táncolni a barátommal,de közölte hogy nem azért ment el bulizni,hogy velem legyen hanem a barátaival...
2011. jan. 23. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pö.csre gondolt.
2011. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
bunkó én pasim sose mondana ilyet
2011. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kib@sznám mint macskát....
2011. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Teljes joggal lehetsz dühös,megbántott és haragudhatsz...

Amúgy mióta vagytok együtt,hogy egymással nem is jártok bulizni?o.O ez nekem kicsit furcsa

Az én barátom szeret velem bulizni...sőt legtöbbszőr így bulizunk és képesek vagyunk a legőrültebb bulikban egy lassú számra keringőzni vagy lassúzni...olyankor nem érdeklik a barátok mert rám koncentrál,de ezt nem úgy kell érteni h csak egymást látjuk olyankor hanem egy társasággal vagyunk de egymásra is van időnk...

Én a helyedbe el beszélgetnék vele...

15/L és 18/F

2011. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!