Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudhatok rá ez miatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhatok rá ez miatt vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés
A barátommal csak hétvégente találkozunk (szombat-vasárnap).2 évesek leszünk november 18-án,ami idén csütörtökre esik,így nem tudjuk megoldani a találkát. Kivételes eset,hogy már pénteken tudnánk találkozni,de ma elmondta,hogy a barátaival megy bulizni. (19-én) Haragudjak rá,vagy egy nap ide vagy oda 20-án is tudunk ünnepelni? Kb 2 hónaponta szokott menni bulizni,szóval nem sűrűn. Az kizárt,hogy vele menjek énis,mert nem szoktunk bulizni,illetve kanbuli lesz. 18/L
2010. nov. 10. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A barátai nem érnek rá máskor?
2010. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Figyu. Szerintem ezért nem érdemes rá haragudni. Ami velem történt az más eset. Úgy volt,hogy megbeszélték szülőkkel,hogy elmennek oktober festre külföldre. Végül nem mentek el,aztán megakartam beszélni vele egy talit,de kiderült,hogy ő már ezalatt az idő alatt tudta,hogy úgy se mennek sehova,szervezkedett és megbeszélt más barátnőivel valamit. Ezen kívül egyre jobban elkezdett hanyagolni(egyszer 3 hétig nem taliztunk majd 2 hétig..) én erre rágtam be ami szerintem jogos is volt..Ezen kívül kezdett megbomlani a bizalom,ami szerintem előtte sem volt. Egy ugyanilyen helyzetnél már kezdhetsz gyanakodni és haragudni,de szerintem ez az 1 nap...:-)
2010. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ő nem a tulajdonod. Nem birtokolhatod, és minél jobban akarod majd fogni, szorítani, annál jobban kicsúszik a kezeid közül. A jó párkapcsolat titka is ez: élni és élni hagyni. Ha ráakaszkodsz, nem hagyod békén, stb. megfojtod a végén. Szeretitek egymást, együtt vagytok, kellesz neki, - ennyi nem elég? Ha akar (akár H - P között) úgyis megcsal. Ha meg szeret, kár volna elrontani mindent a féltékenységgel. Másképp fogalmazva: sztem veled van baj, ha ennyit aggódsz miatta, meg a kapcsolatért.
2010. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaaaj nekem nem a féltékenységgel van bajom vagy hogy megcsal. Hanem hogy pénteken már tudnánk az évfordulót ünnepelni de el kell tolnunk egy nappal a buli miatt. Ugyanezek a haverok miatt nem mentünk nyáron nyaralni,és még sorolhatnám. De lehet hogy csak én fújom fel.
2010. nov. 10. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem fújod fel. azért egy év forduló nem semmi, ezek szerint fontosabbak neki a barátai. nem fogja bevallani, lehet, hogy közben meggondolja magát, és veled lesz pénteken, de akkor is benne lesz, h kihagyott egy ilyen kis "apróság" miatt egy bulit.

én biztos ki lennék rá bukva egy kicsit

2010. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
A fiúkat k.vára nem érdekli az évforduló. Pont olyan nap, mint a többi 364...
2010. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megtiltom hogy haragudj rá :) 1 nap ide vagy oda.. Ne hidd azt hogy nem vagy fontos neki de hát 1 nap istenem.
2010. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Neki is kell a kikapcsolódás.Miért nem mész el te is a barátnőiddel bulizni?Most tényleg az az 1nap már szerintem annyira nem gáz...
2010. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Moszuke ***** válasza:

nem kell a fölösleges zsörtölődés..

fogadd el, hogy a férfiak ilyenek.

nem te vagy neki az első minden esetben.. na és? a legtöbb esetben te vagy az első és egyetlen.. akkor meg?o.o

2010. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne, hiszen csak a 2. év.. Mi is megünnepeljük az évfordulókat (mi is 2 évesek vagyunk :)), és tuti engem is rosszul érintene egy ilyen. Azért egy bulit igazán kihagyhatna.. Vagy a haverokkal akarja ünnepelni az évfordulót? Főleg hogy most kivételesen már pénteken hazamegy, és tudnátok találkozni, erre megvárat, mert neki fontosabb egy buli, amire még 100x lesz alkalma.. Gondolom máskor is tudnak a haverjaival kanbulit szervezni. Akár veszekedés lenne belőle akár nem én igenis kimutatnám hogy rosszul esett, és megkérdezném hogy mit szólna hozzá, ha szombaton se találkoznátok hanem te inkább elmész a barátnőiddel egy csajbuliba? Nem tudom mit szólna hozzá..

Szóval én tuti bevágnám a durcát, igaz hogy nem biztos hogy el is érsz vele valamit, max egy veszekedést, de hátha rájön hogy a 2. évfordulót nem biztos hogy a barátaival kéne tölteni, hanem a barátnőjével.

17L

2010. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!