Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudhatok rá ez miatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhatok rá ez miatt vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés
A barátommal csak hétvégente találkozunk (szombat-vasárnap).2 évesek leszünk november 18-án,ami idén csütörtökre esik,így nem tudjuk megoldani a találkát. Kivételes eset,hogy már pénteken tudnánk találkozni,de ma elmondta,hogy a barátaival megy bulizni. (19-én) Haragudjak rá,vagy egy nap ide vagy oda 20-án is tudunk ünnepelni? Kb 2 hónaponta szokott menni bulizni,szóval nem sűrűn. Az kizárt,hogy vele menjek énis,mert nem szoktunk bulizni,illetve kanbuli lesz. 18/L
2010. nov. 10. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudná áttenni a bulit mondjuk vasárnapra?
2010. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nap most már nem számít. Nekünk 17-én lesz az évfordulónk, és vajon mikor jön az egyik kedvenc zenekarom, a Lordi Mo.-ra? Persze hogy 17-én :S Öcsémmel már évek óta imádjuk és tavaly sem sikerült rá kijutnunk. Párommal abban egyeztünk meg, hogy majd akkor aznap egészen estig együtt leszünk, amíg el nem megyek koncertre, de magát az ünneplést eltoljuk hétvégére, és majd akkor utazunk el Sopronba. Ő maga vetette ezt a megoldást fel, semmi durca nem volt belőle.

Oké, egy kanbuli más tészta, de szerintem egy ilyen szép alkalom nem érdemel meg haragot vagy durcizást.


21/l

2010. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaitokat,nem fogok rá haragudni:) Elvégre 18 évesek vagyunk,nem 45:)
2010. nov. 10. 23:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi az h "haragudhatok" rá??????Hát én meg felfújnám,te hol vagy a kapcsolatban?Nem kell "bezárni v korlátozni"öt,de azért sztem legyen már egy fontossági sorrend már bocs!De te tudod,egy életed van úgy kéne élni ahogy neked jó
2010. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!