Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudhatok rá, vagy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhatok rá, vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a párommal,18 évesek vagyunk. Egy lány írt neki levelet,meghívta egy születésnapra,ahova a párom nem ment. A lényeg az,hogy azt írta a lánynak,hogy sajnálom hogy nem bulizhatok együtt ilyen gyönyörű lányokkal. Ez nagyon rosszulesett. Aztán volt egy évfolyamtársa,akivel jóbalettek,a lány ráhajtott,de nagyon durván,a barátom pedig olyanokat írt neki hogy csók cicám. ( a cica a lány gúnyneve) Lehet bolhából elefántot csinálok,nem tudom. Mikor megláttam ezeket,odaálltam a párom elé,és látta hogy kicsit könnyezik a szemem,egész este durcáztam,ő meg odabújt hozzám,puszilgatott végig..
2010. okt. 24. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne, szerintem én még hisztiztem is volna.
2010. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
idézőjelben! :-D
2010. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
férfiak nagy hibája, hogy az eszük legtöbben nem a fejükben hanem a gatyóban hordják. Nincs mit tenni. haragudhatsz rá. megvan az okod. Ideális esetben a saját barátnőjét szeresse és becézgesse, másokra ne tegyen célozgatásokat.
2010. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
lazíts, élj a mának
2010. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, az én párom nem haragszik ha ilyeneket mondok, de nem viszem túlzásba. Ha téged bánt akkor közöld vele, gondolom akkor nem fogja csinálni. Én nem csinálnám. Mi megegyeztünk, hogyha meg akarjuk csalni a másikat úgyis meg fogjuk nincs mit tenni, így nincs féltékenység.
2010. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt a típust.Mindig minden útjába kerülő,kicsit is csinos nőnek bókol,és kb. a rumplit is,ha el nem gurulna...Jó,lehet,hogy nem csalna meg.Viszont Ő sajnos ilyen,neki lételeme a flört.Ha ezt nem bírod megszokni,akkor lépj.Zárójelben jegyzem meg,ez nekem sem esne jól.Én nem bírnám ezt...
2010. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A krumplit is,ha el nem gurulna,bocs.
2010. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval! Különböző típusú emberek vannak, és sajnos van ilyen is, akinek valóban lételeme a flörtölés ha van barátnője, ha nincs.
2010. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Én itt nem látok semmi problémát. "Sajnálja, hogy nem bulizhat együtt ilyen gyönyörű lányokkal", ez miért para? Nem ment el, simán kedves volt ez az üzenet. A másiknál meg ha cica a gúnyneve, akkor mi a baj? Lehet ilyenen röhögnek a haverjaival, meg húzzák a csaj agyát. Bár én nem nőből vagyok, szóval nem tudok egyetérteni a többi válaszolóval. Tipikus esete a bolhából elefántot szituációnak. Főleg hogy egy egész estén keresztül próbált vigasztalni. Én lehet ennyit sem tettem volna meg, hanem felkapom a vizet, és ajtón ki.
2010. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,lehet te látod át a helyzetet a legjobban..Azt nem is tettem hozzá,hogy a barátom azért nem ment el bulizni ezekkel a lányokkal,mert inkább velem volt egész hétvégén..
2010. okt. 25. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!