Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhatok rá ez miatt?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 2 évesek a barátommal. Úgy beszéltük meg hogy találkozunk,de felhívott hogy nem ér rá,mert ma van anyukájának a szülinapja illetve az ajándékomat csinálja. Én amikor hazajöttem rögtön őrült sütésbe kezdtem,amikor még úgy tudtam találkozunk,és rettentően rosszulesik,hogy legalább 5 percre nem volt képes velem találkozni.Nem lakik tőlem messze,kb kocsival 15 perc.18/L
2010. dec. 16. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges emiatt haragudni rá.
2010. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad haragudni senkire sem Csak szeresd :)
2010. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve együtt vagytok, akkor gondolom az anyukáját is ismered már jól. Miért nem mentél át te hozzájuk a sütiddel, megköszöntöttétek volna együtt az anyukáját, közben meg ti is ünnepeltetek volna.
2010. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne haragudj rá, fontos neki az anyukája is. Lehet, hogy éppen akkor köszöntötte fel, esetleg más rokonok is voltak náluk és nem tudott rögtön menni hozzád. Ráadásul azt is mondta, hogy az ajándékodat csinálja, úgyhogy nem feledkezett meg rólad.

Azért még ma találkozhattok. Az anyukája születésnapja sem tarthat reggeltől késő estig. Ha egyáltalán nem szakít rád időt ma, akkor viszont sérelmezheted. Legalábbis nekem biztos rosszul esne.

2010. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valamennyire ugyan igazad van, hiszen azért egy félórácskát tényleg szánhatott volna rád, hiszen te épp olyan fontos lehetsz, mint az anyukája. Tényleg neked kellett volna felhoznod az ötletet, hogy akkor ünnepeljetek együtt, igaz az nem 2-esben történt volna. De emiatt azért ne haragudj rá, mert a jó szándék vezérelte.
2010. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neki kellett volna invitálnia a családi szülinapozásra. Ha utána találkoztatok még, akkor ne haragudj rá, de ha tényleg 5 percet sem szánt rád, akkor az elég gáz.
2010. dec. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek jó az, ha haragszol rá? Ha legközelebb találkoztok, mondd el neki, hogy szomorú voltál, amiért nem tudtatok találkozni. Aztán hagyd, hogy kiengeszteljen, és süssetek együtt egy másik sütit.
2010. dec. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!