Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egymásba szerettünk a mostohat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk a mostohatestvéremmel. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nincs köztük semmiféle vérrokonság, én 16 éves lány vagyok, ő 17 éves fiú.


Az én szüleim elváltak (anyával maradtam), az ő édesanyja pedig meghalt, mikor a fiú 2 éves volt. A szüleink (anyukám és az ő apukája) 3 éve ismerkedtek meg, és 2 éve összeköltöztünk mi 4-en. Akkor voltam én tehát 14 éves, a srác pedig 15.

Eleinte idegenkedtünk egymástól, egyikünknek sem tetszett nagyon az új helyzet, de végül rájöttünk hogy tök jól elvagyunk, sokat beszélgettünk, hülyültünk, jól megértettük egymást. Aztán én egyre többet kezdtem érezni iránta, és mostanra már egyértelműen szerelmes vagyok belé... és ő is belém. Fél éve smároltunk először, azóta még párszor, tovább nem mentünk. Megbeszéltük, hogy nem kéne ezt csinálnunk, próbáljunk meg nem úgy gondolni egymásra, de nem megy. Múltkor udvarolt egy nagyon helyes, tök normális, kedves srác, de én csak azt láttam benne, hogy nem olyan, mint a "bátyám".

De mi egyáltalán nem érezzük magunkat testvéreknek, 13-14 évesen ismertük meg egymást és 14-15 éves korunk óta élünk egy fedél alatt, ez nem olyan mint egy testvéri kapcsolat... ezért nem tudjuk elnyomni az érzelmeinket.

Viszont a szüleink tök úgy állítanak be minket, mintha tesók lennénk, szerintem sokkot kapnának, ha megtudnák, hogy érzünk egymás iránt.


Mit tanácsoltok? :S Nagyon rossz úgy egymás mellett élni, hogy mindketten többre vágyunk de nem merünk belevágni, mert abból oltári balhé lenne...


2011. jan. 23. 11:26
 1/7 anonim válasza:
83%

Ehhez csak gratulálni tutod. Ám kisértetiesen hasonlít a történetet erre a lányéra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__14..


Csak ti testvérek vagytok és nem két csaj. Ha ez igaz akkor tegyetek meg minden óvintézkedést nehogy megtudják. Ha majd felnőttek lesztek akkor elmondjátok nekik, addig ne csináljatok semmit.

2011. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vágjatok bele, de titkoljátok! :-)
2011. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" Nincs köztük semmiféle vérrokonság "


ha ez igaz,akkor akár szerethetitek is egymást

2011. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem titokban csináljátok, és egy kis idő múlva mindketten álljatok a szüleitek elé, és mondjátok meg nekik, hogy mi a helyzet. az biztos, hogy sokkot fognak kapni, de mivel semmi vérrokonság nincs köztetek, így nem számítotok igazi testvéreknek.
2011. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CroCo1 válasza:
Ha 2 év múlva szakítanátok azt elég nehéz lehetne feldolgozni! (a családnak is, főleg ha ez egyik fél még szerelmes) De gondolom ezt nem csak szóban beszéltétek meg. szóval inkább ne mondjátok tovább senkinek sem...barátoknak sem....
2011. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyi, pont erről beszélgettünk tegnap a barátommal. :D Ismerünk egy ilyen fiú-lány párost, de köztük csupán szex volt. Szerintem semmi különleges nincs abban, ha összejönnétek, persze lehet 1-2 ember máshogy gondolja. Nem vagytok vér szerinti testvérek, nem nőttetek fel együtt, igazából szerintem semmi akadálya nem lenne. Én legalábbis nem furcsállnám. :D Egy vér szerinti rokonnal sokkal gázabb összejönni, akár együtt laktak, akár külön. Pl anyámék unokatestvérek... nah? Ezek után a ti szerelmetek teljesen természetes. De inkább kérdezd ki mellé mások véleményét is, mert a barátom szerint meg nem normális az ilyen kapcsolat. :/ Nem értem, miért...

19/L

2011. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem 100%, hogy tényleg szerelmesek vagytok... inkább az, hogy mindketten vágytok rá, a másik meg közel van, könnyen menne (elvileg)...


Szerintem ismerkedjetek, de óvatosan és lassan. 18 évesen már a szüleitek nem nagyon szólhatnak bele - ha még akkor is szeretitek egymást, tiétek a pálya!

2011. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!