Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem is találkoztunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem is találkoztunk és egymásba szerettünk?

Figyelt kérdés

Tudom fura ez így első hallásra,de van egy lány akivel megismerkedtem az interneten kb 3 hónapja de sajnos mivel 600 km-re lakunk egymástól és neki is elég sok dolga van és nekem is eddig még nem tudtunk találkozni,főként a távolság miatt....

Azóta minden nap beszélünk skypon vagy telefonon,skypon akár napi 2-3 órákat szoktunk beszélni,hogy miről tudunk ennyit?Fogalmam sincs!De úgy érzem nagyon egy hullámhosszon vagyunk és úgy érzem kezdek bele szeretni és ezt ő is bevallotta!

De ahogy én is ő is tart kicsit a találkától,bár kamerán és headsettel szoktunk beszélni és tudjuk hogy ki ki kicsoda és mik a reakciók,de kicsit tartok tőle még is.

Mielőtt lesznek le hurrogok hogy hogyan lehet így ismerkedni hát én sem gondoltam volna,de most így alakult a dolog és soha nem voltam ennek a híve,ez teljesen véletlen folytán alakult így és nem társkereső oldal által...


2011. aug. 5. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

hát a távkapcsolatok nem szoktak működni sajnos:(

De azért próba szerencse nektek.

Ha már láttátok is egymást képen,videón,akkor nem lesz nehéz a tali,mert majd élőben is simán megy.

2011. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Társkereső oldalakon rengeteg siker sztorit találsz. Nem gáz és nem lehetetlen a sírig tartó szerelem kialakulása. Nehezebb, több küzdelemmel, lemondással jár, de ha megéri akkor semmi sem áldozat.


Sok boldogságot nektek

2011. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan hatvan múltam, de azt gondolom, ez egy ugyanolyan ismerkedési forma, mint bármi más! Ma az embernek amennyivel kevesebb lehetősége ismerkedni a való életben, annál több lehetősége van ismerkedni az interneten. Talán még őszintébben is el lehet mondani bizonyos dolgokat leírva az interneten.

Vannak természetesen, ahogy hallom, itt is átverők, de ilyenek a korábbi típúsú ismerkedések esetében is voltak és vannak, szerintem interneten sem több, vagy kevesebb az átverés, és ugyanúgy ki lehet alakítani ott is tartós kapcsolatok alapjait.

2011. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

az első találkozás nagyon furcsa és rossz lesz. Miért? mert kialakult egy kép - és az ott beégette magát - és le kell cserélni a valósággal. Sajnos a képernyőkép és hang nem a valóság, csak annak a képe.

Ez akkor is így van, ha szebb, jobb az illuzórikus képnél! itt nincs "kellemesen csalódtam"

Miért?

mert ez a lélektől azt kivánja, valami megszokottat, ábrándképet cseréljen le egy aktív teremtő-jellegű látással - egy valódi megismerési folyamattal..

Ha ennek tudatában ezt az első csalódásos élményt túlélitek, tiétek a szép szerelem!

2011. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

hát azért én már hallottam olyanról hogy

happy end lett a vége a nagy találkozásból

és megáldva még 2 gyerkőccel :))

2011. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Én is a neten keresztül ismerkedtem meg a férjemmel. És volt egy korábbi párom is a netről. A távkapcsolat tud működni, ha mindkét fél akarja, és tisztességes.

A volt párom csak 60 km-re lakott tőlem, ráadásul én ott is tanultam, csak hétvégente, szünetben nem láttuk egymást. Persze ő ezt ki is használta.

A férjem 180 km lakott tőlem, ha fősulin voltam ehhez még hozzá jött 120 km, tehát 300. Előző tapasztalatok alapján én nem akartam vele összejönni a távolság miatt. De csak rá lettem. Kéthetente találkoztunk hétvégente, és a szüneteket töltöttük együtt és házasság lett belőle. Persze azzal számolni kell, hogy ha komolyra fordul a dolog, valamelyikőtöknek költözni kell majd előbb utóbb.


Remélem nektek is működni fog, és a következő vele kapcsolatos kérdésed itt az lesz,hogy hol csináltassak menyasszonyi ruhát... :-)

2011. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:03


Köszi a válaszokat mindenkinek!

Én is remélem hogy az lesz a következő!:)

a találka valamikor mostanában lesz és a költözés is tervben van,ha a találkozó jól alakul,persze majd most több időt próbálunk szakítani egymásra hogy azért addig is 1 hónapban,legalább 2-szer tudjunk találkozni.

2011. aug. 5. 09:11
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is egy chaten ismertem meg a férjemet.Nem kerestünk társat,csak beszélgettünk,és egyre többet...Majd kialakult a telózás órákig...Aztán tali...És már nagyon régóta együtt vagyunk és van egy rosszcsontunk is.:-) Úgyhogy sok sikert,rengeteg örömöt és boldogságot kivánok a kapcsolatotokhoz!Legyetek ti is olyan boldog,mint amilyenek mi is vagyunk!És ne félj az elsőtalitól,más lesz,de jó.:)
2011. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5 éve ismertem meg a páromat a chat.hu-n. Nem akartam pasit fogni, de így alakut. 8 hónapig leveleztünk, MSN-eztünk stb. Telózni nem telóztunk, mert mint a templom egerénél szokás nem volt mikrofon. Ő félőssége miatt se tudtunk telefomálni, mert fél, h nem tud megszólalni. 130 km a táv. 8 hónap beszélgetés. De eljött hozzám azóta együtt vagyunk. 3 év távkapcsi 2 éve élünk együtt. Én is már az első pár hét-hónap után beleszerettem. Sajnos nálunk nem heppy a vége ezt most nem részletezem, de az enyém sem egy negatív példa.

22/N Ő 20/F

2011. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjál, ha mindketten akarjátok menni fog. És nem fura, páromat neten ismeretem meg, állítása szerint már akkor szerelmes volt belém, amikor még nem is találkoztunk. Nem volt más az élő kép, mint az interneten. Már 2 éve együtt vagyunk, 1 éve együtt élünk, tervezzük a jövőt ketten, együtt :)
2011. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!