Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem is találkoztunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem is találkoztunk és egymásba szerettünk?

Figyelt kérdés

Tudom fura ez így első hallásra,de van egy lány akivel megismerkedtem az interneten kb 3 hónapja de sajnos mivel 600 km-re lakunk egymástól és neki is elég sok dolga van és nekem is eddig még nem tudtunk találkozni,főként a távolság miatt....

Azóta minden nap beszélünk skypon vagy telefonon,skypon akár napi 2-3 órákat szoktunk beszélni,hogy miről tudunk ennyit?Fogalmam sincs!De úgy érzem nagyon egy hullámhosszon vagyunk és úgy érzem kezdek bele szeretni és ezt ő is bevallotta!

De ahogy én is ő is tart kicsit a találkától,bár kamerán és headsettel szoktunk beszélni és tudjuk hogy ki ki kicsoda és mik a reakciók,de kicsit tartok tőle még is.

Mielőtt lesznek le hurrogok hogy hogyan lehet így ismerkedni hát én sem gondoltam volna,de most így alakult a dolog és soha nem voltam ennek a híve,ez teljesen véletlen folytán alakult így és nem társkereső oldal által...


2011. aug. 5. 08:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyire szerelem, de egyfajta vonzalom már kialakulhatott annak ellenére, hogy nem találkoztatok. Sok sikert Nektek! Én így találtam rá a férjemre! :)
2011. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!