Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem is találkoztunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem is találkoztunk és egymásba szerettünk?

Figyelt kérdés

Tudom fura ez így első hallásra,de van egy lány akivel megismerkedtem az interneten kb 3 hónapja de sajnos mivel 600 km-re lakunk egymástól és neki is elég sok dolga van és nekem is eddig még nem tudtunk találkozni,főként a távolság miatt....

Azóta minden nap beszélünk skypon vagy telefonon,skypon akár napi 2-3 órákat szoktunk beszélni,hogy miről tudunk ennyit?Fogalmam sincs!De úgy érzem nagyon egy hullámhosszon vagyunk és úgy érzem kezdek bele szeretni és ezt ő is bevallotta!

De ahogy én is ő is tart kicsit a találkától,bár kamerán és headsettel szoktunk beszélni és tudjuk hogy ki ki kicsoda és mik a reakciók,de kicsit tartok tőle még is.

Mielőtt lesznek le hurrogok hogy hogyan lehet így ismerkedni hát én sem gondoltam volna,de most így alakult a dolog és soha nem voltam ennek a híve,ez teljesen véletlen folytán alakult így és nem társkereső oldal által...


2011. aug. 5. 08:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És az is hozzá tartozik, hogy 1 évig 320 km-re voltunk egymástól, de túléltük :)
2011. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is volt egy kottára ugyan ilyen kapcsolatkezdeményem. Remélem, hogy a Te lovagod nem olyan gyáva nyúl, mint az enyém volt.

Ő tőlem 200km-re lakott, de olyan nagy hatással voltunk egymásra, hogy mégis elkezdtünk beszélgetni. Este 7től másnap reggel 5-6 óráig. Skype-on. Megfoghatatlan vonzalom volt, már majdnem több is, aztán megrémült, hogy a legfontosabb pillanatokban nem lehetünk majd együtt a távolság miatt és még az első találka előtt lelépett.

Szívből kívánom, hogy NE így járj, de ingatag mezőn lépkedsz-ezt tartsd észben!

23N

2011. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én is ìgy ismerkedtem meg a Párommal. Igaz, nekünk nem volt olyan nagy a távolság, csak 40km. Mi sem társat kerestünk, csak egyszer ìrt nekem egy e-mailt. Utána minden nap msn-eztünk, meg természetesen telefonáltunk. Összeadva biztos volt napi 6 óra beszélgetés. 3 hèt után találkoztunk, de elötte csak képeken láttuk egymást, mert nem volt kameránk. A találkozáskor már tudtuk, hogy szeretjük egymást, de az első randi mégsem sikerült olyan jól, mint ahogy elképzeltük. De megpróbáltuk mégegyszer, és az már nagyon jó volt:) és még mindig nagyon szeretjük egymást.

Egyébként ezelőtt rossz véleménnyel voltam a netes ismerkedésről, mert tudtam az előnyét. De rájöttem, hogy ìgy először a belsőjét ismerjük meg a másiknak, ami sokkal jobb, mintha egy külsőbe szeretnénk bele. Sokkal őszintébb lesz ìgy a kapcsolat:)

Szóval sok boldogságot Nektek!!

2011. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:42


A lovag én vagyok kedves válaszoló!:D

Megfutamodni nem fogok nem az én műfajom..

2011. aug. 5. 09:47
 15/21 anonim ***** válasza:

en chaten ismerkedtem meg a parommal 2 evvel ezelott

a tavolsag koztunk tobb mint 8000 km

mar egy eve egyutt elunk

szoval a tavolsag nem akadaly ^^

2011. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azért vannak szép történetek is. pl 09.24 tényleg nem volt nagy meglepetés/csalódás az élő tali? előtte csak képet láttatok egymásról?

Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok, csak voltak olyan gondok amit előttem írtak nem sokkal. Azt mondta meglátogat de egyszercsak hirtelen hűvös lett és nem nagyon beszélt velem már. Ekkor írtam neki h hm ha ő nem akar, akkor majd én meglátogatom és azt mondta ok. Mostanában megint elég közvetlennek tűnik szóval remélem csak átmeneti volt ez a hűvösség, de nem tudom még h megbánom e ezt mert kicsit úgy tűnik h én erőltettem...

Azért érdekes h többségében pozitív történeteket hallani erről, szóval reménykedem h jól sül el nekünk is, majd kiderül:P

Nálunk 900km a táv lol. De az a 600 is elég soknak tűnik, gondolom másik országban lakik.

2011. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi a chatesek vagyunk.mi nem láttuk egymás képét az első talin láttam először hogy milyen.durva volt hogy volt egy elképzelésem és aztán vagy bejön vagy nem.

beleszerettem ugy hogy még soha nem láttam.

Februárban lessz a 10éves évfordulonk:)az első talakozás ota együtt vagyunk,van egy babánk is.

2011. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

9:24-es vagyok.

Tényleg nem volt se csalódás, se meglepetés első talin. Előtte csak képen láttuk egymást, de megbíztunk egymásban. Egyetlen dolog a lényeg: őszintének kell lenni, nem másnak kiadni magunkat. Egyetlen dolog volt furcsa, hogy nem bizonyos karakterszámban beszélgettünk :D

2011. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a férjem és én, levelezni kezdtünk anno...egy rock/metal újság segítségével... :D látatlanul szerettünk egymásba, aztán pár hónap után végre összehoztuk a randit (mert a férjem 250 km-rel messzebb lakott), és azóta a legelső pillanattól kezdve együtt élünk, sőt már 2 éve házasok vagyunk...
2011. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát örülök a sok siker sztorinak mert látom azért akad bőven!:)Innen látni hogy az emberen múlik csak akarni kell!
2011. aug. 5. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!