Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 osztálytársam akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 osztálytársam akivel nagyon egymásba szerettünk úgy hogy nekem van barátom. Ez csak egyre rosszabb mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudtuk hogy van barátom ezért csak barátok maradtunk a fiuval csak hogy túl jóba lettünk és minnél több időt töltötünk együtt annál jobban egymásba szerettünk és annál jobban vonzódtunk egymáshoz ami miadt 1X-2X-r túl is léptünk a határokon. Ez fél évig így ment folyamatossan sebeztük egymást kínoztuk egymást de nem tudtunk elszakadni hissz ha meglátuk egymást minden törlődött és csak mosolyogtunk és csak egymással akartunk lenni próbáltuk hogy nem beszélünk egymássl nem találkozunk de mivel osztálytársak vagyunk mindíg össze futotunk valahogy és csak jobban vágytunk egymás után. Aztán 1-1 szünet és nagyobb megbántás után úgy éreztünk kiszerettünk egymásból, megerősödtünk és lehetünk csak barátok de ez mindíg kudarcot vallott. Mostanra a srác nagyon dúrván kiborúlt magába zuhant és én úgy döntötem ennek most kell véget vetni hisz nekem a barátom kell vele vagyok igazán boldog és ennek a fiunak nem én vagyok a párja és nem szeretném többet bántani.1hónapja nem beszélünk de minden nap látom a suliban látom hogy szenved és nekem is nagyon hiányzik nem akarok semmit se csak beszélgetni vele de tudom hogy azzal is csak bántanám magamat meg felkavarnám. Mit tegyek? Mi a megoldás? Szörnyű látni hogy mindenki segíteni próbál neki az osztályból beszélgetnek vele megölelik én meg ránézni sem nézhetek rá szeretem őt nagyon és nagyon szemétnek érzem magam hogy mindíg fájdalmat okozok neki megfogok bolondúlni mondjátok meg mit tegyek mert már tanácstalan vagyok.Nem fogom bírni nélküle az iskolát ő ismert a lejobban nagyon hiányzik hogy beszélhessek vele hogy a szemébe nézhessek hogy megölelhessem ha szomorú.
2011. jan. 8. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Javíts ki, ha tévedek.

Járni azzal kell, akibe szerelmes vagy.

Volt barátod. Na és? Kiszerettél belőle. Ennyi. Nem is értem a problémát. Hagyd el a barátodat (vele szemben is így korrekt) és legyetek boldogok az oszt.társaddal, ha szeretitek egymást. A barátod se akarna veled lenni, ha tudná, hogy más után ácsingózol, és ő is megérdemel egy olyan lányt, aki őt szereti, nem mást.

Ha viszont nem szakítasz a barátoddal és nem rohansz a karjaiba, engem ne etess azzal, hogy szereted.

2011. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
őszinte voltam a barátomhoz elmondtam neki.Szakítotunk is már 1X-r emiadt de akkor rájöttem hogy fontosabb ő nekem 1 szerelemnél így újra össze jöttünk mikor vele vagyok nem gondolok az oszt társamra és boldog vagyok de ha nincs ő velem és látom az oszt társamat megbolondulok holott tudom hogy nem ő az igazim.Épp ez a bajom hogy nem olyan egyszerű ez mert nagyon jól tudom hogy a barátom kell mellete haladok előre ő igazi társ kisgyerek korom óta ismerem mellette döntötem
2011. jan. 8. 21:00
 3/9 A kérdező kommentje:
és szeretnék hű maradni és nem össze zavarodni többé
2011. jan. 8. 21:00
 4/9 A kérdező kommentje:
ennek ellenére szerintetek lehetünk még barátok?vagy legalább jóban legalább amíg 1 osztályba járunk?vagy ez lehetetlen és szenvedjünk egymás hiányától inkább mint egymás közelsége miadt?
2011. jan. 8. 21:15
 5/9 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is...Az o.társammal én csókolóztam először,őrülten szerelmes belém...És amikor elmondok neki valamit,vagy csak szimplán beszélgetek...néha úgy megcsókolnám.Mellette mindig boldog vagyok,a barátommal meg sajna elég sokat vitázunk.De a barátomat jobban szeretem,de az o.társamról nem tudnék úgy lemondani,h ne is beszéljek vele..
2011. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bunkó vagyok... Lehet, hogy lepontoztok.

Én voltam már ilyen helyzetben, csak akkor én voltam az "osztálytárs" (akivel ugye a csaj nem volt együtt fixen). Egy dolgot tudok neked, mint lánynak tanácsolni.

"Válaszd az egyiket, aki összességében jobb (jobban megvagy vele, stb.). A másikat rúgd ki az életedből végleg".

Ez a legfájdalommentesebb és a legegyenesebb megoldás is. Ha nem, az csak rosszabb lesz. Sajnálom :S

2011. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igazad van,csak azért nehéz választani...:/
2011. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a választás a nehéz hanem az hogy minden suttyó osztálytársammal jóban vagyok és azzal nem lehetek akit a legjobban szeretek és látom hogy ez neki is fáj miadtam depis miadtam sír miadtam késik órákról..mikor sohasem szokott ráadásúl elöttem ül.. és nem lehet elülni ráadásúl annyira boldogok vagyunk ha együtt vagyunk nem kell hozzá semmi semm csak hogy ott legyen és marhára fáj az hogy mindenki ott ölelgeti meg vígasztalja vidítgatja meg hogy annyi mindent mondanék neki és látom rajta hogy ő is szeretne velem lenni muldkor mikor szomorú voltam a padomon feküdtem oda jött megsimogatni és szólítgatot én meg elküldtem..mikor meg ő feküdt a padon elöttem úgy oda mentem volna csak rá mosolyogni vagy megölelni vagy valami de nem tehetem és nem érzem úgy hogy ez lenne a jó ez csak szörnyűbb.És nem akarom elhinni hogy ez a megoldás.Ugyan úgy szenvedünk csak csak most mikor együtt vagyunk is..
2011. jan. 8. 23:22
 9/9 A kérdező kommentje:
amikor együtt vagyunk akkor is szenvedünk így
2011. jan. 8. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!