Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyire nem jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire nem jelent semmit ma már egy eljegyzés?

Figyelt kérdés
Nap, mint nap megdöbbenek az itt feltett kérdéseken.. Pl:Igent, mondam neki, de szerintme megcsal.. Igent mondtam neki, de nem érzem biztonságban magam a kapcsolatban...Igent, mondtam neki, de szerintem nem is szeret.. Igent mondtam neki, de én nem szeretem..Igent mondtam, de hülye stb.. Én alig várom, hogy a párom eljegyezzen és igent fogok mondani, mert vele akarok megöregedni, neki akarok gyerekeket szülni..stb..Csak én gondolom úgy, hogy az eljegyzés azt jelenti, hozzá megyek feleségül, ergo vele élem le az életemet?..Ma már tényleg annyi az alapja egy eljegyzésnek, hogy régóta járunk?..
2011. jan. 22. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú, hogy sokaknak csak annyit jelent ez az egész, hogy lehet villogni a jegygyűrűvel. Tudod, amikor megkérte a párom a kezem, és felhúzta az ujjamra a gyűrűt, senkinek sem mutogattam. Úgy voltam vele, hogy aki észreveszi, észreveszi, aki nem, azt úgysem érdekli. Ez valahogy kettőnknek fontos. Van rajtunk egy jel, hogy összetartozunk. Egyszerűen szívmelengető érzés ránézni a kezemre. Az esküvő szervezése folyamatban, jelentkeztünk a győri barokk esküvőre párnak! Ha az nem jön össze, akkor csinálunk egy saját szervezésű családi bulit. Szomorú, hogy sokaknak csak papírt jelent a házasság. Az élmény, hogy a család, a barátok, és mi magunk az összetartozásunkat ünnepeljük...szerintem erről kellene szólnia. Egy gyűrű, akármilyen értékes, valóban nem ad bizalmat. Ezzel nem lehet egy elcseszett kapcsolatot helyrehozni. De olyan nagyon ne keseredj el. Régen az volt, hogy "igent mondtam, mert az apám azt mondta". Az a fontos, hogy NEKTEK mit jelent. A többiekkel ne foglalkozz. 22/N
2011. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kicsit megrökönyödök, mikor facebookon egyre több korombeli lánynál látom, hogy xy jegyese. :/ 19 éves vagyok, még elég friss a kapcsolatunk a barátommal, de még 2-3 éven belül semmiképp nem szeretném, ha eljegyezne, mert még esküvőt sem szeretnék a közeljövőben. Volt olyan srác, egyik évfolyamtársam, aki már a volt csaját is eljegyezte, meg most a mostanit is. 20 évesen. Kicsit vicces. :D Sajnos egyre értéktelenebb lesz ez az egész. Engem ha eljegyez a barátom, az azt jelenti nálam, hogy 1-2 éven belül megtartanánk az esküvőt is...
2011. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!