Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most azért vesztem el, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért vesztem el, mert azt hiszi én fingottam be?

Figyelt kérdés
Ez volt a 2. randink még csak 16 éves csajjal voltam, egy elég telt házas teázóban voltunk, erre valaki mögöttem vagy mellettem egy rohadt büdöset fingott, szinte mint egy megromlott záptojás. Pár ember már legyezte magát, és a lány akivel voltam nagyon zavarba jött és azt mondta pfúj itt valaki nagyon befingott és befogta az orrát. Olyan érzésem volt rám gondolt azt hitte én vagyok, mert felőlem jött a bűz mivel a környékemen csinált be valaki. Rémes volt utána elmentünk onnan, de zavarban volt a lány, azóta meg nem beszéltünk még :S most komolyan ezen bukom el a csajt, hogy azt hiszi én voltam ilyen disznó és másra hárítom?? Más miatt buktam be lehet?
2011. jan. 22. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Én megsértődnék, hogy meri ilyen lekicsinylően kezelni a fingomat, az enyém olyan büdös, hogy tízezrek ereszkednének térdre utánam. Úgy dobnám, mint a huzat.
2011. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem akar veled találkozni, mert normális a bélműködésed, akkor jobb is ha hagysz egy ennyire szőke libát XD
2011. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
És képzeljétek el h a csaj nem hisz neki ezért elkezd vele ordibálni, hogy "AZ HOGY ODAFINGOTTAM, MEGTISZTELTETÉS NEKED"
2011. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!