Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most azért vesztem el, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért vesztem el, mert azt hiszi én fingottam be?

Figyelt kérdés
Ez volt a 2. randink még csak 16 éves csajjal voltam, egy elég telt házas teázóban voltunk, erre valaki mögöttem vagy mellettem egy rohadt büdöset fingott, szinte mint egy megromlott záptojás. Pár ember már legyezte magát, és a lány akivel voltam nagyon zavarba jött és azt mondta pfúj itt valaki nagyon befingott és befogta az orrát. Olyan érzésem volt rám gondolt azt hitte én vagyok, mert felőlem jött a bűz mivel a környékemen csinált be valaki. Rémes volt utána elmentünk onnan, de zavarban volt a lány, azóta meg nem beszéltünk még :S most komolyan ezen bukom el a csajt, hogy azt hiszi én voltam ilyen disznó és másra hárítom?? Más miatt buktam be lehet?
2011. jan. 22. 18:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát más miatt nem valószínű, egyszerűen meg kéne neki mondanod, hogy nem t evoltál
2011. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, te hogy vagy vele, én az előbb durrantottam egy iszonyatosat, itt az asszony mellett...
2011. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem én voltam ez igaz, de a 2. randin is durrogtattál neki vagy mi? :D
2011. jan. 22. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt könnyen lehet, hogy bebuktad tesóó
2011. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő volt:DD

Egyébként nem hiszem, hogy ez a fő oka annak, hogy nem jelentkezett.

2011. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elpukiztad a lehetőséget.

Elfingottad az utolsó esélyed.

2011. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első randin nem durrantottam... Harmadikon tapadt rám, nem tudtam elvonulni... :D Azóta 4 éve együtt vagyunk :)
2011. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Mondd meg Neki őszintén, hogy nem Te voltál, nem akarod másra kenni. Tedd hozzá, hogy az őszinteség a legfontosabb egy kapcsolatban legyen az baráti vagy párkapcsolati.

Kérdezd meg, hogy azt képzeli, hogy az első randikon ilyet csinálnál?

2011. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

19:27


Ezt most elképzeltem. Odaáll a csaj elé: "Valamit el kell mondanom neked.... Nem én fingottam azon az éjjelen." :DDDDDDDD

2011. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
xD Ja és utána durrant egy akkorát, hogy utána oda is fos xD
2011. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!