Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fingottam a párom előtt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fingottam a párom előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal összeköltöztünk 3 hónapja, néztük a TV-t tegnap délután az ágyból összeölelkezve, én pedig pukiztam és elkezdett engem szivatni, hogy jujj ennek szaga is volt és tulteszek a Stafford kutyánkon 3szorta és elkezdett hangosan röhögni! Most is fürödött a kádba kedvesen behivott magához, hogy üljek bele én is hozzá, már szállnék be és mondta hogy én ugyis jakuzzit csinálok belőle!

Ő csak viccel meg jókat röhög rajta de engem nagyon zavar, hogy nem tud tullépni! Most már én leszek a fingós barátnője akin lehet vihorászni?


24/L


2010. jún. 22. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ember vagy, bazzeg, ő is tudja, fogd fel lazábban, szerintem nem akart megbántani, csak neked kellemetlen még mindig. Tedd túl magad rajta, mivel élő emberek vagytok, az együttélésbe ez is beletartozik (nem az akaratlagos durrogtatás, de az ilyesmi).
2010. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Ez borzalmas..mi lesz most...nem találok szavakat.Aki hülye az hülye és menthetetlen egy életre.nagy vécézni sem megyek többet kitudja a családtagjaim mit gondolnak majd.
2010. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Röhögj vele te is, és szellőztess ki utána, ha véletlen elengeded magad. A fürdésnél meg feltalálhatnád magad, hogy legalább spórolsz neki, mert így nem kell új kádat vásárolnia. :D Csak poénosan.
2010. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy kiakadj már ezen! inkább röhögj te is vele együtt! a férfiaknak szokatlan, ha egy nő elereszti magát azért viccelődik, de semmiképp nem azért, mert most akkor már undorodna tőled!

én amikor először mentem el a volt pasimnál nagyvécézni, még hetekig röhögcsélt amikor wc-re mentem, hogy "mivan cica, mész rottyantani??":D

2010. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már! Nekem meg azt mondja a férjem,hogy ha én elfingom magam akkor 100nm-es körzetben mindenki belehal...Szerinte én vagyok az élő biológia fegyver,csak még a CIA és az FBI nem talált meg...Én csak jókat nevetek ezen,és ha kicsúszik egy harmatfelhő...hát istenem...ez van...
2010. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Ezek a dolgok hozzá tartoznak az összeköltözéshez. Rövid időn belül abba fogja hagyni a cikizést.
2010. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, pár nap és abbahagyja. Most még ez vicces neki (ami egyébként egyáltalán nem vicces, hanem természetes dolog), aztán majd elmúlik, és nem ezzel fog foglalkozni.
2010. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
elhizem hogy szarul érzed magad emiattde ne agodj sztem ő már az egészet el is felejtete de te még mindig ezen eszed magad.. nyugodj meg mert nem leszel a " fingós barátnője "
2010. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

19:59 esen szakadtam:D

amugy meg az én barátom is véletlenül 2x eleresztette előttem. Én is röhögtem, de pasi léttére szégyellte magát.

Ne húzd fel magad.

Poénkodj, ha legközelebb hív a kádba akkor mondd azt, hogy: kösz nem...félek hogy bubis lesz a víz:D

2010. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de egy komoly kapcsolatban 3hónap együttélés után nem kellene ebből ekkora ügyet csinálnod. Nem normális dolog. Nem kell igénytelennek lenni és teljesen leeresztened, de ha iylen görcsös vagy, és mindenképpen tökéletes akarsz maradni a szemében, elég nagy problémák lesznek még. Szerencse, hogy barátod lazán veszi a dolgot, és még szép, hogy gúnyolódik veled, ha ennyire rágörcsölsz a témára... xD
2010. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!