Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha nincs ló a szamár is jó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nincs ló a szamár is jó" vagy "Ki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli"?

Figyelt kérdés
Na akkor "leszinkronizálva": Ismerek 2 lányt akikkel társaságban olykor olykor összefutunk meg ilyemi.Mindkettő jó benyomást tett rám.Az egyik egy igazi bombacsaj de azon tól hogy kedvel sztem pasiként nem számolna velem.A másik kevésbé jó nő(vele is fel lehetne valamennyire vágni szal nem egy rusnyaság de mégis messze van a másiktól).Ez a csaj viszont ahogy érzékelem,rajong értem.Nos a gond az hogyha kihasználom a helyzet adta ziccert akkor az első,ha kihagyom akkor a második közmondás aggatódik rám.Melyik a jobb vagy a kisebb rossz?
2011. jan. 22. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
"sztem pasiként nem számolna velem" = Ismerek EGY lányt aki egyáltalán szóba jöhet. Vajon egyáltalán mi a kérdés?
2011. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bepróbálkoznék a szebb lánynál. Talán szerencséd lesz.
2011. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Én bepróbálkoznék a szebb lánynál."

Erre is tudok egy jó mondást: Két szék közül a padlóra esni.

Persze ez csak egy vélemény. Talán szerencséd lesz.

2011. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbálkozz be a szépnél ha nem jön be akkor a rusnya...
2011. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leonidász effektus? :D
2011. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismersz két lányt. Ez a két lány ismeri egymást? Barátnők? Mert ha azok, akkor ne tedd tönkre a barátságukat.
2011. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen ismerik egymást nagyon jóban vannak szal csak egy dobásom van mert Magyarországon semmi sem marad titokban
2011. jan. 22. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon jóképű, akkor egy bomba csajnál semmi esélyed, szal a másikra hajts!
2011. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te nemhogy a kicsit, semmit nem érdemelsz. szerencsétlen barom vagy.
2012. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!