Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élt már valaki "nincs ló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élt már valaki "nincs ló, szamár is jó" alapú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy mondjuk évekig együtt voltak,holott igazából nem is tetszett az a valaki,vagy nem szerettétek azt a valakit,vagy éppen valaki másra vártatok és ugy voltatok vele,hogy addig "ez is megteszi" vagy "jobbat ugysem szerzek" stb.. Nem magam miatt kérdezem,de a környezetemben és úgy unblock az életben elég sok ilyen párkapcsolatról hallok (tudom,sajnos,de úgy néz ki,ilyen is van)Jó lenne,ha olyanok írnának,akik konkrétan éltek meg ilyen kapcsolatot vagy éppen benne vannak,és nem 1 tőmondatban válaszolnának,hanem leírnák az egészet hogy náluk ez miért alakult igy ki,és hogyan élhetőek így a mindennapok.Elítélő véleményekre nem vagyok kíváncsi,mert sosem tudhatjuk az okot,hogy valaki/valakik miért kénytelenek ilyen helyzetben élni,továbbá én sem osztani akarom az észt,csak meghallgatni élettörténeteket a témában.Köszönöm.
2010. jan. 1. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Én ettöl a fajta kapcsolattól írtózom :S
2010. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mindenesetre köszi a választ,de direkt irtam h ne véleményt nyilvánítsatok h jajj ez a kapcsolat miylen már,vagy sosem akarok ilyet,hanem olyan irjon,aki benne volt vagy van egy iylen kapcsolatban!

Mert így a válasz full nem hasznos.Bocsi.

2010. jan. 1. 21:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen párkapcsolatban, de nem éltünk együtt. Szerencsre. Eleinte azt hittem, hogy szeretem, de aztán egyik reggel arra ébredtem, hogy ez nem is szerelem csak ragaszkodás egy férfi iránt. Nem szerettem csak azt szerettem, hogy van mellettem valaki. Kiderült a szakításkor, hogy ő is így volt velem. Most mind a ketten (külön)boldogok vagyunk. 29/N.
2010. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És meddig voltatok együtt?

2010. jan. 1. 21:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

röviden:

június végén jöttem össze egy csajszival, ő 17 én 21F.

3,5 hónapot jártunk, aztán szakítottam vele, mert 3 hét notali alatt sem éreztem hogy hiányozna. 1 hónapig nem taliztunk, aztán mintha megint fellángolt volna bennem valami, taliztunk, két nappal később elvittem moziba. mind a két tali heves smárolásban és tapizásban tört ki.

aztán ő kért szünetet, 3-4 hét elteltével ismét találkoztunk, elhívott olyan ürüggyel, hogy segítsek neki vásárolni. :O az a tali is heves smárolásban tört ki. ez volt 4 napja azóta nem találkoztunk. amíg nem találkoztunk nem is hiányzott ez a furcsa, és ebben a kb. két hónapban volt 2 bnőm is, igaz egyéb okok miatt velük vége lett, szóval nemvolt párhuzamosan két bnőm.

és most nemtudom mitévő legyek. :S:O

2010. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg kicsit "necc". amúgy nekem ebből úgy jön le,mintha vonzódnál hozzá,mint nőhöz,de ennyi.bár vannak olyan kapcsolatok is,amik nehezen indulnbak be,aztán meg megtalálják a szerelmet egymás személyében.de ez egyenlőre fizikai vonzalomnak tűnik,nem többnek.Az meg hogy nem tudod,mit csinálj,szerintem nem is kell ezen filóznod.Sodródj a történésekkel és majd alakul ugyis. Sose filózgass!!
2010. jan. 1. 21:56
 7/19 anonim ***** válasza:

de épp ezaz, hogy amikor indult minden okés volt 2-2,5 hónapig, heti 3-4* taliztunk, igaz még együttalvás nem volt, meg a tapinál tovább nem jutottunk.

amikor vele vagyok akkor nembírom megállni hogy csak mint haverként viselkedjek vele, de pl. most se hiányzik. :S

2010. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
előző kapcsolataidban mennyire igényelned a "szabad teret",a "függetlenséget"? nem lehet h csak ilyen típus vagy mint én :DD én ha szerelmes is vagyok,heti 2-3 nap kell h ne lássam,ne találkozzunk,egyszerűen ez van és kész.és akkor nekem se hiányzik,bár mondjuk azért a 3. nap után már jó újralátni:) de én mindig ilyen voltam :S heti 2-3 nap "szabadság " kell.pedig csaj vagyok.
2010. jan. 1. 22:09
 9/19 A kérdező kommentje:
*igényelted
2010. jan. 1. 22:09
 10/19 anonim ***** válasza:

nah akkor te a másik oldalt is látod. :)

korod?



nemtudom mi lehet velem...

mert mondom volt hogy 3 hétig nemtudtunk talizni és nem is hiányzott. :S

nem filózok ezen, de azért érdekes nah.

2010. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!