Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élt már valaki "nincs ló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élt már valaki "nincs ló, szamár is jó" alapú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy mondjuk évekig együtt voltak,holott igazából nem is tetszett az a valaki,vagy nem szerettétek azt a valakit,vagy éppen valaki másra vártatok és ugy voltatok vele,hogy addig "ez is megteszi" vagy "jobbat ugysem szerzek" stb.. Nem magam miatt kérdezem,de a környezetemben és úgy unblock az életben elég sok ilyen párkapcsolatról hallok (tudom,sajnos,de úgy néz ki,ilyen is van)Jó lenne,ha olyanok írnának,akik konkrétan éltek meg ilyen kapcsolatot vagy éppen benne vannak,és nem 1 tőmondatban válaszolnának,hanem leírnák az egészet hogy náluk ez miért alakult igy ki,és hogyan élhetőek így a mindennapok.Elítélő véleményekre nem vagyok kíváncsi,mert sosem tudhatjuk az okot,hogy valaki/valakik miért kénytelenek ilyen helyzetben élni,továbbá én sem osztani akarom az észt,csak meghallgatni élettörténeteket a témában.Köszönöm.
2010. jan. 1. 21:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

26 vagyok


hát nem tom.:S inkább nem találgatok,lottón se volt 2 találatnál többem :)

2010. jan. 1. 22:43
 12/19 A kérdező kommentje:
*magyarosítok : több mint 2 találatom
2010. jan. 1. 22:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam egyszer, azért mert már az agyamra ment a családom, hogy nem járok senkivel, persze én is szerettem volna egy kapcsolatot. Ő minden elvárásnak megfelelt, én pedig próbáltam magam meggyőzni, hogy jó lesz, de egyáltalán nem vonzódtam hozzá. Aztán meg elég gázos volt vele szakítani kb 2 hónap után.. áh.. de arra jó volt, hogy azóta nagyon figyelem ki az a fiú, akihez valóban vonzódnék, (elég kevés ilyen van) szóval tanultam belőle, de nem kívánom senkinek.
2010. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Szia!! Az én párkapcsolatom is ezen elven alapszik részemről. Fél éve ismertem meg, járni sem akartam vele, de vállaltam a kapcsolatot mert mint barátot is csak így tarthattam meg (ez feltétel volt), és ez nekem fontosabb volt, +gondoltam legalább elvagyok valakivel egy ideig, úgy is rég volt barátom.

Volt olyan időszak amikor hozzáérni nem bírtam, annyira nem tetszett mint férfi, és ha már megszólalt irritált. A mai napig rengeteget veszekszünk, és falra tudok mászni tőle, viszont már nem bírnék úgy felkelni holnap hogy már nincs köztünk semmi. Az történt meg hogy beleszerettem ebbe a szamárba. Egy igazi kincset találtam, és bár nincs minden rendben a kapcsolatunkban, szívesen leszek én legnagyobb szamár, hogy együtt maradjunk.

22/L

2010. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kapcsolatban éldegélem a napjaim. Röviden szerelmes voltam egy fiúba, de nem lehetett köztünk semmi (pontosabban a srác inkább laza kapcsolatban érezte jól magát velem). Aztán megismertem a páromat, aki pont olyan mint amilyen pasit elképzeltem magamnak (kivéve egy, de azért számomra fontos apróságot), olyan akit haza lehet vinni a családnak, akire azt mondják: pont hozzám való! (Jóképű, intelligens, kedves, céltudatos és még sorolhatnám.) Azonban ha őszinte akarok lenni belemenekültem ebbe a kapcsolatba. A mai napig azt a másik srácot szeretem, pedig annyira nem érdemli meg! A párom pedig annyira megérdemelné! A párom iránt tiszteletet és nagyon mély barátságot érzek, mellette értettem meg mi a kapcsolatban az intimitás. Tudom, hogy el kéne hagynom, jobb lenne neki, jobb lenne nekem…de ha belegondolok, hogy másik barátnője lenne! Nem tudnám elképzelni! Azt szoktam mondani, hogy ez a kapcsolat őt boldoggá teszi (ebben biztos vagyok), én meg úgy vagyok vele, hogy a szerelem úgyis elmúlik egyszer, habár szerelmet nem érzek, de valami olyan különleges kapocs van köztünk amit nem tudok csak úgy szétszakítani. Egyszer talán úgy kelek fel, hogy a megfelelő embert szeretem!
2010. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó :

ez annyira elszomorított engem kicsit,ugyanis emlékeztetett egy régebbi srácra..szinte ugyanaz az alapszitu mint nálad.. bár sosem ismertük egymást,évekig plátói szinten bámultuk egymást és a mai napig érzem hogy van köztünk valami láthatatlan kapocs,ami összeköt,de mégsem vagyunk még együtt.. egyszerűen nem hozta ugy a sors h megismerkedjünk még.mindegy is nem ez a lényeg. a lényeg h tudom h nagyon szeretne ő is engem,de ugye elérhetetlenek vagyunk egymás számára,évente párszor ha összefutunk.. ez megy vagy már 8 éve,és neki van bnője..volt is mindig..most vannak együtt 3. éve de azt is tudom h a kapcsolatuk kb ugy van mint neked..mi egymást szeretnénk,de ő "megelégszik" ugy tünik azzal aki most van. na és az egészbe nekem az az érdekes,hogy megértem h ezt lehet csinálni honapokig,de évekig egy olyannal együtt lenni akivel tulajdonképpen olyanok vagyunk mint a barátok? egy megszokáson alapuló kapcsolat vagy nem tom min alapul..de én ezzela kérdésel nem foglalkozok,majd jön magátol valami ha kell,csak szóba jött ez a téma bnőmmel és megdöbbentem h mennyi iylen kapcsolat van még ami " nem az igazi".

2010. jan. 2. 00:10
 17/19 anonim ***** válasza:

szia!

inerneten megismerkedtem egy sráccal találkoztunk, ahogy megláttam nem jött be de gondoltam próba szerencse, de aztán rájöttem h nem illünk össze, meg kinézetre is elég kétesnek tűnt, 2hétig voltam vele,és kb 4x találkoztunk, gyorsan szakitottam vele mielőtt bármi is történik:)

viszagondolva nagyon bánom :S de nem volt csak csók

17/L

2010. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
és még annyit h már alig bírtam kifogásokat találni h ne találkozzunk:S viszont van olyan srác akivel eltudnám képzelni (ettől a sráctól bevallom őszintén undorotam testileg) ezért se értem h mért csináltam ilyet :S
2010. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fingkirály ***** válasza:

Nekem talán a párom volt ilyen. Szakított is velem két év után, pedig együtt éltünk már. Sajnálatos módon az én érzelmeim nem ilyenek, és nekem nem is fog soha többé más kelleni, mert amit én megígértem neki, azt be is tartom :(


Nagyon hiányzik...de hátha egyszer talán visszajön vagy nemtudom.

2010. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!