Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mindent odaadnék érte, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindent odaadnék érte, ő meg ennyire nem becsüli. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

A fiúval akibe belezúgtam eléggé kicseszett az exe. Megcsalta meg az egyik legjobb haverjával smárolt a szeme előtt. Közben meg teszi az agyát, mert nagyon jól tudja hogy a fiú még mindig szereti... Nem képes észrevenni engem, mert az exe folyton bekavar... Hogy lehet valaki ilyen?? Ha nekem olyan fiúm lenne, mint neki volt megbecsülném, nem eldobnám, mint egy rongyot....

17/L


2011. szept. 3. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem heveri ki az előzőt, addig ne is akarj tőle kapcsolatot, mert ez csak megmérgezné a köztetek levő viszonyt és valszeg féltékeny is lennél a csajra:S
2011. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De még csak azt sem lehetséges hogy normálisan megismerkedjünk... Mert útban van...
2011. szept. 3. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy ízlések és pofonok...
2011. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajna a dolgok így működnek. Legalább is fiatalon.

Ha rendes vagy, megunnak és el löknek.


Később sem lesz jobb, akkor meg a pénz fog minden átjárni :(

2011. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élet szar, a szerelem érthetetlen és ha pirospaprikás kézzel nyúlsz a p*csödhoz akkor csípni fog. Ezek a dolgok nem változnak majd rájössz, hogy ne vedd ilyen komolyan az életet
2011. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!