Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze jöhetek vele? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partyarc20 kérdése:

Össze jöhetek vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szia! Én pár hónapja mondtam az egyik srácnak, hogy tetcik igaz ő haverom. Ettől a sráctól 5 napja kérdeztem ,hogy nem ismeri egy srácot és errő ő azt írta azt hittem a kapcsolatunkról akarsz kérdezni,mert komoly kapcsolatot nem keresek de 1 éjszakás kalandot igen és kérdezte tőlem,hogy én be vállalom e. Én mondtam, hogy igen. Tegnap ellött egy közönségi oldalon meg jelöltem az egyik képen a képre arra az van írva aki nélkül nem tudok élni erre ő azt írta: Na azért ez nem így van!, Mert ez nem így van legalább is én nem érzem így. én ezt írtam vissza: hát én meg így érzem, hogy nélküled nem tudok élni erre ő: Na légyszÍves! Tegnap találkoztunk ott nagyon jól ellvoltunk beszélgetünk és elkezdet becézgetni. És mondta hogy igaz nem vagyok anyira szép de..... ezt már nem fejezte be. igaz a járásról beszélgetünk. és mondta mikor haza érek jelenkezek be a közönségi oldalon és mondjam el mi volt itthon mit szóltak anyuék. De azt mondja ne mondjam el senkinek mi mit csinálunk mert fél hisz nevelőothonos srác. Én járni akarok vele és mindent meg tennék érte hogy együtt legyünk.
2011. jan. 22. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves partyarc20!

Őszintén örülök, hogy megkereséseddel megtisztelted a kérdezőket ezen az oldalon. Azonban fenntartásaim vannak a történeted megértésével kapcsolatban.

Így csak annyit állíthatok, hogy ha be tudsz jelentkezni egy közösségi oldalra, minden bizonnyal elég IQ-val rendelkezel, hogy összejöjj egy ilyen kaliberű férfiúval.

2011. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!