Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetek vele össze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetek vele össze? Szerelmes vagyok

Figyelt kérdés
a lényeg h van egy srác akivel egy táborban ismerkedtem meg...mármint csak egy kicsit ismerem(köszönés,lenyomtunk pár activityt,kártyaparty,beszéltünk pár szót ilyesmi...) és beleszerettem...egy hetes volt az egész,és minden nappal egyre erősebbé vált a dolog...úgyérzem nincs nála esélyem,mert sokkal jobb pasi mint én csaj...viszont kedves segítőkész és nagyon humoros ami egy fiúnál így nagyon ritka....szóval most nemtudom hogy ismerhetném meg közelebbről őt...fogalmam sincs mi legyen...lehet h így elsőre nem jövök be neki,de ha ismerne szeretne?igazából énis a személyiségére figyeltem fel és utánna vettem észre h jól néz ki...:) és ez nagyon ritka számomra is...segítsetek hogyan tovább
2011. júl. 11. 19:38
 1/1 R3al ***** válasza:

Hmm, lehet én vagyok az a srác... hidd el nem ritka ez a humoros segítőkész kombó :) Engem is annak tart mindenki... hogy hogy jobb srác mint te ? Olyan nincs :D Mindenkiben van valami szép. Te mit vettél először észre ? Ezt a két belső dolgot :) Gondolom a külsőt is nézted :D Az is léneg. Beszélgess vele msnen meg ilyesmi... menjetek el moziba... sétálni valami nyugis helyre... s majd kialakul az :D


sok sikert :)

2011. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!