Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhetek össze egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek össze egy olyan sráccal, aki? (lent)

Figyelt kérdés

Akit kb 1 évig folyamatosan visszautasítottam, mert azt hittem, hogy csak szórakozik(volt alapja, az "előélete" miatt), de kiderült, hogy komolyan gondolja. Most ha viszonozom a közeledéseit, csak egy "ne ironizálj már" jellegű választ kapok, nem hiszi el, hogy komolyan gondolom.. Hogy győzzem meg?

17L


2011. ápr. 1. 16:01
 1/4 anonim válasza:
Vesd rá magad!
2011. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj neki arról, hogy milyen változás történt a gondolataidban vele kapcsolatban.
2011. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előéletét személyesen is ismerted, vagy csak a pletykák jutottak el hozzád?

Amúgy ezt már elk.rtad. Egy évig visszautasítottad és most hirtelen meggondoltad magad? Mi változott meg. Ha engem egy csaj egy évig visszautasítana, utána már biztos nem kéne.

2011. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rögtön ahogy hozzánk került(osztály) levágtam, hogy tipikusan olyan aki ahhoz van szokva, hogy mond valami szépet és már is mindenkit megkap. Elkezdett velem flörtölni, de én nem akartam tőle az ég világon semmit, ezért logikusan: visszautasítottam, főleg mivel láttam, hogy rajtam kívül még x csajjal csinálja ugyanezt. Aztán ők 2-3 hónap alatt valahogy lekoptak, én megismertem a srácot...

Amúgy én is azon gondolkodtam, hogy basszus egy éve folyamatosan ez megy és nem unja meg..

2011. ápr. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!