Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetek össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetek össze vele? Mennyire jövök be neki?

Figyelt kérdés

A suliban tetszik egy fiú az egyik osztálytársam.

És még nincs bnője meg semmi.

ÉS összeszeretnék jönni vele.

Egyik nap angolon mellém ült.

Másnap dogát irtunk és nem akart el ülni pedig kötelező volt.

MSN-en ha fent vagyok és ha ő is bejelentkezik 2mp. múlva rámír.

De szerintem azért ül mellettem mert előttem ül 2 csaj és a szünetben velük szokott beszélgetni stb.

13/L


2010. febr. 27. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

"Hogyan jöhetek össze vele?"


ügyesen


"Mennyire jövök be neki?"


tudja a halál


inkább tanulj

2010. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kérdezz rá, csak akkor lehet biztos választ kapni, ha rákérdezel, másképp össze sem tudsz vele jönni :)
2010. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát szerintem ha ilyen sokat szoktatok beszélni akkor már barátok vagytok és én megkérdezném tőle először csak azt hogy az a 2 csaj bejön-e neki mert ha nem akkor biztos lehetsz benne hogy te tetszel neki
2010. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az egyik barátja megkérdezte tőle hogy melyik lány tetszik neki és akkor azt mondta hogy most nem ez foglalkoztatja.

de én is ott voltam a kérdésnél

2010. febr. 27. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
azt ne tőlünk kérdezd hogy hogyan jöjj össze vele.
2010. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó a korod. Szerintem nem feltétlen gyakkérdéseken kéne felnőnöd 13 éves fejjel hogy így úgy bejössz vkinek.
2010. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegényt, sztem ez a legjobb oldal arra az esetre, ha nem akar ilyen dolgokról a szüleivel/barátnőivel beszélni. Mi pedig pont azért vagyunk itt, hogy segítsük neki, nemigaz? :)


Szóval ez a ,,szeretnék az osztálytársamal összejönni" mindig elég necces, mert ha esetleg nem úgy alakul ahogy szeretnéd, akkor is találkozni fogtok minden nap és biztos úgy éreznéd, hogy ciki hogy nemet mondott vagy hasonló. Ennek ellenére én azt mondom, legyél bátor és ne úgy nézd mint egy osztálytársat. Nézd úgy mint egy barátot, akire mindig számíthatsz, bár ha többet akarsz tőle, akkor valószínüleg már többet jelent neked mint egy barát a sok közül. Szerintem nyugodtan megkérdezheted, hogy nem lenne-e kedve valamit csinálni, mondjuk veled együtt. Sulin kívül. Manapság már egyre több az olyan eset, ahol a lány a kezdeményező és ha a srácnak tényleg tetszel, akkor venni fogja a lapot és simán ,,igen"-t kell mondania. Ha esetleg mégis elutasít akkor se keseredj el. Legalább megpróbáltad. A legfontosabb, hogy légy őszinte, kis bátorság és... ennyi. Nem olyan nehéz :)

2010. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!